Συγκλονίζει ο πατέρας του 15χρονου στην Αμαλιάδα: «Τον χτύπησε ύπουλα! Ήθελε να τον σκοτώσει»

17:48 - 01/11/2019

"Έχουμε κινηθεί νομικά και κατά του σχολείου και κατά του δράστη" λέει στο newsit.gr "Ήθελε να τον τραυματίσει θανάσιμα!.. Έχει τραύμα στην πλάτη, πίσω από την καρδιά"! Ο δράστης εμφανίζεται μετανιωμένος και ζητάει συγνώμη για την πράξη του. Τη Δευτέρα η δίωξη του 16χρονου. Θα εξαρτηθεί από τα ευρήματα της ιατροδικαστικής. To άρθρο Συγκλονίζει ο πατέρας του 15χρονου στην Αμαλιάδα: «Τον χτύπησε ύπουλα! Ήθελε να τον σκοτώσει» δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πατέρας του 15χρονου στην Αμαλιάδα: «Τον χτύπησε ύπουλα - Ήθελε να τον σκοτώσει»

Συγκλονισμένος παραμένεις ο πατέρας του 15χρονου από την Αμαλιάδα. «Το μόνο καλό είναι ότι είναι καλά το παιδί. Πήγε και τον χτύπησε ύπουλα με το μαχαίρι στην πλάτη, παρολίγον να τον χτυπήσει στον λαιμό από ό,τι μου είπαν οι φίλοι του. Είμαστε σοκαρισμένοι»!  Αυτά ανέφερε o πατέρας του 15χρονου μαθητή που μαχαιρώθηκε χθες κατά τη διάρκεια διαλείμματος στο 1ο Λύκειο Αμαλιάδας. Όπως αποκάλυψε ο πατέρας του 15χρονου μαθητή, το παιδί του θα μπορούσαν να είναι νεκρό. «Έχουμε κινηθεί νομικά και κατά του σχολείου και κατά του δράστη» και πρόσθεσε: «το παιδί μου θα μπορούσε να ήταν νεκρό, δεν μπορούμε να το αφήσουμε έτσι. Έγινε στο σχολείο μπροστά σε δεκάδες παιδιά και καθηγητές». Σύμφωνα με όσα αποκάλυ

Διαβάστε το στο pronews.gr

Πατέρας 15χρονου στην Αμαλιάδα: "Τον χτύπησε ύπουλα"

"Ήθελε να τον σκοτώσει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μπασκόνια – Βίρτους 89-77: Ο Χάουαρντ οδήγησε τους Βάσκους στα πλέι οφ της Euroleague και στη Ρεάλ Μαδρίτης

Περιστέρι – Βασίλης Σπανούλης: Περήφανος για τους παίκτες μου, πάμε να κάνουμε το παιχνίδι μας στο Final Four

Ομόφυλα ζευγάρια: Τελέστηκε ο πρώτος γάμος στο Λουτράκι – Ο τρίτος πανελλαδικά

70 παγκοσμίου κλάσης επαγγελματίες οινοχόοι στους αμπελώνες της Σαντορίνης

Ασφαλιστική ικανότητα: Χωρίς τέλη και προσαυξήσεις το ανώτατο πλαφόν οφειλής των 100 ευρώ

Εργκίν Αταμάν: Στην Τουρκία ο προπονητής του Παναθηναϊκού για την κηδεία του πατέρα του – Υψηλές προσωπικότητες στην τελετή