Σχίζας: «Να βρούμε τον τρόπο να πάρουμε τη νίκη έστω και με έναν πόντο»

18:39 - 01/11/2019

Ο Σταύρος Σχίζας στάθηκε στην κρισιμότητα της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τον Ήφαιστο Λήμνου, τονίζοντας ότι είναι σημαντικό να πάρει ο "δικέφαλος του Βορρά" τη νίκη έστω και με έναν πόντο.Αναλυτικά το blog του στον ΕΣΑΚΕ:Η εβδομάδα που πέρασε ήταν αρκετά περίεργη με την αλλαγή του προπονητή, αλλά πιστέψτε με το μόνο που υπάρχει τόσο στο δικό μου μυαλό, όσο και σε αυτό των συμπαικτών μου, είναι η νίκη στον αγώνα με τον Ήφαιστο Λήμνου.Σε κανέναν μας δεν αρέσει η εικόνα που παρουσιάζουμε στα τελευταία παιχνίδια και ξέρουμε ότι αυτό αλλάζει μόνο με νίκες. Είμαστε σε μια μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ και είμαστε όλοι μας συνειδητοποιημένοι για την κρισιμότητα του αγώνα με τον Ήφαιστο και γενικά της χρονιάς.Δ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σχίζας: Να βρούμε τον τρόπο να πάρουμε τη νίκη έστω και με ένα πόντο

Την κρισιμότητα της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τον Ήφαιστο Λήμνου, επισήμανε ο Σταύρος Σχίζας, τονίζοντας ότι είναι σημαντικό να πάρει ο Δικέφαλος τη νίκη έστω και με ένα πόντο. Αναλυτικά το blog του στον ΕΣΑΚΕ: Η εβδομάδα που πέρασε ήταν αρκετά περίεργη με την αλλαγή του προπονητή, αλλά πιστέψτε με το μόνο που υπάρχει τόσο στο δικό μου μυαλό, όσο και σε αυτό των συμπαικτών μου, είναι η νίκη στον αγώνα με τον Ήφαιστο Λήμνου. Σε κανέναν μας δεν αρέσει η εικόνα που παρουσιάζουμε στα τελευταία παιχνίδια και ξέρουμε ότι αυτό αλλάζει μόνο με νίκες. Είμαστε σε μια μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ και είμαστε όλοι μας συνειδητοποιημένοι για την κρισιμότητα του αγώνα με τον Ήφαιστο και γενικά της χρονιάς. Δεν

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»