Ρότσεστι: «Κλείνω τα αυτιά μου στην αρνητικότητα, νιώθω ευγνώμων που είμαι στον Ολυμπιακό»

14:05 - 02/11/2019

Ο Τέιλορ Ρότσεστι έκανε το ντεμπούτο με τη φανέλα του Ολυμπιακού απέναντι στη Μακάμπι Τελ Αβίβ, αν και είχε κάνει μία προπόνηση με τη νέα ομάδα του, αλλά αυτός και οι συμπαίκτες του υπέστησαν μία βαριά ήττα (65-90) στο ΣΕΦ.Ο Αμερικανός με διαβατήριο Μαυροβουνίου φόργουορντ μίλησε για τις προσδοκίες του και για το τάιμινγκ που υπέγραψε στον Ολυμπιακό και ξεκαθάρισε: «Κλείνω τα αυτιά μου στην αρνητικότητα... μόνο νίκες!»Αναλυτικά οι δηλώσεις του Ρότσεστι:-Είχες βρεθεί πολύ κοντά στον Ολυμπιακό στο παρελθόν και τώρα επιτέλους είσαι εδώ;«Είμαι χαρούμενος που είμαι εδώ! Είμαι χαρούμενος που παλεύω για αυτή την ομάδα, για αυτή την πόλη και για αυτούς τους φιλάθλους. Είναι ένα συναρπαστικό μέρος με πολ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρότσεστι: «Κλείνω τα αυτιά μου στην αρνητικότητα»

Ο Τέιλορ Ρότσεστι μίλησε για το ντεμπούτο του με τη…

Διαβάστε το στο onsports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός: Οι διαιτητές του Game 1 των πλέι οφ της EuroLeague

Α1 Μπάσκετ Γυναικών: Μεταφέρθηκε κατά μία ημέρα ο 4ος τελικός των «αιωνίων»

Ρέντη: Η επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ., οι συλλήψεις και ο «κοντός» που ετοιμαζόταν να φύγει για Αλβανία

ΒΙΝΤΕΟ - «Ρουφιάνοι, πουτ@@@ γιοι, με τα Τέμπη δεν ασχολείστε»: Με βρισιές και χειρονομίες στον εισαγγελέα οι 67 συλληφθέντες

EuroLeague: Πρώτη «μάχη» Παναθηναϊκού-Μακάμπι στο κατάμεστο ΟΑΚΑ

«Πρώτα η Λαμία, μετά τα ντέρμπι», το σύνθημα στον ΠΑΟΚ