Ο Στάνλεϊ Τζόνσον απο το Πήλιο- Δεν παραβίασα κανένα νόμο

08:56 - 04/07/2020

Συνεχίζει τις διακοπές του στο Πήλιο, στο εξοχικό της οικογένειας, ο πατέρας του Βρετανού πρωθυπουργού, Στάνλεϊ Τζόνσον, παρά την κατακραυγή για την επιλογή του να σπάσει την καραντίνα. Σύμφωνα με ρεπορτάζ του τηλεοπτικού σταθμού OPEN, ο Στάνλεϊ Τζόνσον απόλαυσε το γεύμα του σε ταβέρνα στο χωριό Χόρτο, του Πηλίου, όπου βρίσκεται και η εξοχική κατοικία της οικογένειας του Βρετανού πρωθυπουργού. Ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον φαίνεται ωστόσο πως θορυβήθηκε από τον σάλο που προκάλεσε το παράνομο ταξίδι του στην Ελλάδα, με αποτέλεσμα να κατεβάσει όποιες αναρτήσεις είχε κάνει από τη χώρα μας. Είναι αλήθεια πως κατέβασα τις φωτογραφίες στο Instagram. Δεν τις ανάρτησα στο πνεύμα της απείθειας ή κάτι τέτ

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στάνλεϊ Τζόνσον: Δεν παραβίασα τους κανόνες με το ταξίδι μου στην Ελλάδα

Ο πατέρας του βρετανού πρωθυπουργού υπερασπίστηκε την απόφασή του να έλθει στο εξοχικό του στο Πήλιο, παρά το ότι υπάρχει σύσταση σε Βρετανούς να αποφεύγουν τις άσκοπες μετακινήσεις The post Στάνλεϊ Τζόνσον: Δεν παραβίασα τους κανόνες με το ταξίδι μου στην Ελλάδα appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Στάνλεϊ Τζόνσον από το Πήλιο: «Δεν παραβίασα κάποιον νόμο -Είναι μεγάλη μου χαρά που έρχομαι στην Ελλάδα»

Συνεχίζει τις διακοπές του στο Πήλιο, στο εξοχικό της οικογένειας, […] Το άρθρο Στάνλεϊ Τζόνσον από το Πήλιο: «Δεν παραβίασα κάποιον νόμο -Είναι μεγάλη μου χαρά που έρχομαι στην Ελλάδα» εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη