Μπράνκο : “Θα λέω περήφανα πως ήμουν κομμάτι του ΠΑΟΚ και έζησα την Τούμπα”

13:33 - 06/07/2020

Μέσω της προσωπικής του σελίδας, ο Μάριο Μπράνκο αποχαιρέτησε τον ΠΑΟΚ, ευχαρίστησε τους «ασπρόμαυρους» για τα δύο χρόνια συνεργασίας, σημειώνοντας μεταξύ άλλων: “Θα λέω κάποτε πως ήμουν κομμάτι του ΠΑΟΚ και έζησα την Τούμπα”. “Πέρασαν δύο σεζόν, άλλο ένα κεφάλαιο της επαγγελματικής μου ζωής έφτασε στο τέλος του. Θα ήθελα ειλικρινά να ευχαριστήσω όλους εκείνους […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thessports.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπράνκο στο "αντίο" του στον ΠΑΟΚ: "Ένιωσα την Τούμπα"

Ο Μάριο Μπράνκο αποχαιρέτησε με μία όμορφη επιστολή τον ΠΑΟΚ, αναφέροντας πως θα λέει περήφανα ότι έβαλε ένα μικρό κομμάτι στον "Δικέφαλο".

Διαβάστε το στο Sport24

Μπράνκο: Θα λέω περήφανα πως ήμουν κομμάτι του ΠΑΟΚ και έζησα την Τούμπα

Ο Μάριο Μπράνκο αποτελεί και τυπικά παρελθόν από τον ΠΑΟΚ, με τον Πορτογάλο να αποχαιρετά με ένα ιδιαίτερο μήνυμα τους Θεσσαλονικείς, κάνοντας έναν μικρό απολογισμό της διετίας του στην Τούμπα. Αναλυτικά όσα ανέφερε: «Πέρασαν δύο σεζόν, άλλο ένα κεφάλαιο της επαγγελματικής μου ζωής έφτασε στο τέλος του. Θα ήθελα ειλικρινά να ευχαριστήσω όλους εκείνους που στάθηκαν στο πλευρό μου κατά τη διάρκεια των δύο αυτών περιόδων που φάνταζαν πρόκληση. Γελάσαμε, κλάψαμε, γιορτάσαμε, υποφέραμε μαζί και αυτές είναι οι αναμνήσεις που παίρνω μαζί μου. Σε βάθος χρόνου, θα λέω περήφανα πως ήμουν ένα πολύ μικρό κομμάτι του ΠΑΟΚ, ένιωσα την Τούμπα και έζησα στη Θεσσαλονίκη. Αντίο και ευχαριστώ!». Το σχόλιό του σ

Διαβάστε το στο thestival.gr

Μπράνκο για ΠΑΟΚ: «Θα λέω περήφανα πως ήμουν ένα πολύ μικρό κομμάτι αυτής της ομάδας»

Μπράνκο για ΠΑΟΚ: «Θα λέω περήφανα πως ήμουν ένα πολύ μικρό κομμάτι αυτής της ομάδας» 06/07/2020

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Μπράνκο για ΠΑΟΚ: «Θα λέω περήφανα πως ήμουν ένα πολύ μικρό κομμάτι αυτής της ομάδας»

Ο Μάριο Μπράνκο αποχαιρέτησε τον ΠΑΟΚ μέσω προσωπικής ανάρτησης στα social media.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thessports.gr

Το έκαναν… Τούμπα οι Παρτιζάνοι, στο ματς με τον Ολυμπιακό! (videos)

Χατζηδιάκος: «Δε σημαίνει ότι δεν θα τα καταφέρουμε ποτέ»

Όταν ο Ρέντερ έκανε… μπάχαλο παιχνίδι στην Κύπρο! (video)

Θεσσαλονίκη: Οδηγός λεωφορείου έκλεισε τις πόρτες για να πιαστεί «πορτοφολού» (vid)

Μπέος: «Ασφ αλής τελικός με 15.000 κόσμο- Τι άλλο να κάνει ο δήμαρχος!»

Άρης: Προπόνηση με επιστροφές