Ελένη Ράντου: "Θέλω να υποκλιθώ στην κοπέλα που γράφει το σενάριο στις Άγριες Μέλισσες" (video)

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Ράντου για Άγριες Μέλισσες: Θέλω να υποκλιθώ στην κοπέλα που γράφει το σενάριο

Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για την καριέρα της αλλά και τις δυσκολίες που συνάντησε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Ράντου για Άγριες Μέλισσες: Θέλω να υποκλιθώ στην κοπέλα που γράφει το σενάριο

Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για την καριέρα της αλλά και τις δυσκολίες που συνάντησε. «Είχε κόστος σε εμένα. Εγώ η ίδια στερήθηκα πολύ»..

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελένη Ράντου για Άγριες Μέλισσες: Θέλω να υποκλιθώ στην κοπέλα που γράφει το σενάριο

 Η Ελένη Ράντου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά και μίλησε για την καριέρα της τονίζοντας ότι τίποτα δεν ήταν εύκολο καθώς πάλεψε για τους επαγγελματικούς στόχους της. «Όταν έκανα την πρώτη μου δουλειά συνάντησα όλη την «ανδροκρατούμενη» πιάτσα μπροστά μου» είπε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο madata.gr

Ελένη Ράντου για Άγριες Μέλισσες: Θέλω να υποκλιθώ στην κοπέλα που γράφει το σενάριο

Η Ελένη Ράντου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά και μίλησε για την καριέρα της τονίζοντας ότι τίποτα δεν ήταν εύκολο καθώς πάλεψε για τους επαγγελματικούς στόχους της. «Όταν έκανα την πρώτη μου δουλειά συνάντησα όλη την «ανδροκρατούμενη» πιάτσα μπροστά μου» είπε η ηθοποιός και παραδέχτηκε, τις δυσκολίες που συνάντησε. «Τίποτα δεν ήταν εύκολο και τα περισσότερα τα κυνήγησα με […] The post Ελένη Ράντου για Άγριες Μέλισσες: Θέλω να υποκλιθώ στην κοπέλα που γράφει το σενάριο appeared first on Newsone.gr.

Διαβάστε το στο newsone.gr

Ελένη Ράντου: «Υποκρίνομαι στην κοπέλα που γράφει το σενάριο στις Άγριες Μέλισσες»

Η Ελένη Ράντου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά  και δήλωσε ότι οι «Άγριες Μέλισσες», είναι η μόνη σειρά που κάθεται και βλέπει και… την καμαρώνει: «Είναι από τις λίγες σειρές, μετά από μια δεκαριά χρόνια, που στέκομαι και την κοιτάω. Καμαρώνω τους ηθοποιούς σαν τηλεθεάτρια».

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Φαίη Σκορδά: "Η Μενεγάκη δεν είναι αυτή που είναι για το χρώμα των μαλλιών της, έχει ακολουθήσει τον σωστό δρόμο"

"Νικόλας Άσιμος: Εγώ με τις ιδέες μου..." στο θέατρο act

Σε ισχύ το διευρυμένο ωράριο λειτουργίας στο Κάστρο της Ναυπάκτου

Μιχάλης Κεφαλογιάννης: "Μου έχει συμβεί να φορτιστώ σε εκπομπές στα όρια του να κρατήσω τα δάκρυα μου"

Αυτό είναι το «πράσινο» μυστικό που βελτιώνει θεαματικά την ψυχική μας υγεία

Κώστας Μπίγαλης: "Η τραπ είναι εφεύρεση διαφόρων influencers του χώρου για να δημιουργήσουν μια αγορά"