«Με την Ελένη Μενεγάκη δεν μιλάμε – Ούτε όταν δουλεύαμε μαζί μιλούσαμε»

13:12 - 23/09/2020

Ένα παρασκήνιο για το διάστημα με το οποίο συνεργάστηκε με την Ελένη Μενεγάκη πρόδωσε, μεταξύ αστείου και σοβαρού, ο δημοφιλής […] The post «Με την Ελένη Μενεγάκη δεν μιλάμε – Ούτε όταν δουλεύαμε μαζί μιλούσαμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πρώην συνεργάτης της Ελένης είπε: «Με την Ελένη Μενεγάκη δεν μιλάμε, oύτε όταν δουλεύαμε μαζί μιλούσαμε»

Απρόσμενη, σε κάθε περίπτωση, δήλωση για την Ελένη Μενεγάκη, από τον πρωην συνεργάτη της.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

“Δεν μιλάω με την Ελένη Μενεγάκη, αλλά δεν μιλούσαμε και όταν δουλεύαμε μαζί. Δεν έχω το τηλέφωνό της…”

Σε 10 δύσκολες ερωτήσεις κλήθηκε να απαντήσει ο Γιώργος Λιανός μπροστά στην κάμερα της εκπομπής “Love To άρθρο “Δεν μιλάω με την Ελένη Μενεγάκη, αλλά δεν μιλούσαμε και όταν δουλεύαμε μαζί. Δεν έχω το τηλέφωνό της…” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Με την Ελένη Μενεγάκη δεν μιλάμε! Ούτε όταν δουλεύαμε μαζί μιλούσαμε»

Ποιος συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη είπε στην κάμερα της εκπομπής, Love it: «Με την Ελένη…

Διαβάστε το στο queen.gr

«Με την Ελένη Μενεγάκη δεν μιλάμε! Ούτε όταν δουλεύαμε μαζί μιλούσαμε»

Ποιος συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη είπε στην κάμερα της εκπομπής, Love it: «Με την Ελένη δεν μιλάμε! Ούτε όταν δουλεύαμε μαζί μιλούσαμε»!

Διαβάστε το στο astrology.gr

Δεν μιλάω με την Ελένη Μενεγάκη. Αλλά δεν μιλούσαμε και όταν δουλεύαμε

  O παρουσιαστής του “The Voice”,Γιώργος Λιανός κλήθηκε να απαντήσει σε 10 δύσκολες ερωτήσεις στην εκπομπή “Love it”, Ο Γιώργος Λιανός ρωτήθηκε με ποιόν πρώην συνεργάτη του δεν μιλάει και την απάντηση δεν την περιμέναμε. «Πρέπει να πω οπωσδήποτε ένα όνομα; Δεν μιλάω με την Ελένη Μενεγάκη. Αλλά δεν μιλούσαμε και όταν δουλεύαμε οπότε… Δεν έχω και το τηλέφωνο της!», δήλωσε  ο Γιώργος Λιανός και πρόσθεσε στην συνέχεια: «Με όλους μιλάω, πλάκα κάνω.» Πηγή: TVNEA.COM > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Δεν μιλάω με την Ελένη Μενεγάκη. Αλλά δεν μιλούσαμε και όταν δουλεύαμε

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;