Η Ελεονώρα Μελέτη απαντά στις δηλώσεις του Νίκου Μάνεση – «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό»

10:57 - 14/10/2020

Στο Πρωινό και τον Σπύρο Ραφαήλ Κεραμίδα μίλησε η Ελεονώρα Μελέτη για την αποχώρηση της Τίνας Μιχαηλίδου από την εκπομπή […] The post Η Ελεονώρα Μελέτη απαντά στις δηλώσεις του Νίκου Μάνεση – «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ελεονώρα Μελέτη απαντά στον Νίκο Μάνεση: «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό»

Δείτε όλα όσα είπε η Ελεονώρα Μελέτη.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελεονώρα Μελέτη για τις δηλώσεις του Νίκου Μάνεση: «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό»

Στην κάμερα του «Πρωινού» μίλησε η Ελεονώρα Μελέτη, η οποία σχολίασε την αποχώρηση της Τίνας Μιχαηλίδου από την εκπομπή της,...

Διαβάστε το στο Zougla

Ελεονώρα Μελέτη για τις δηλώσεις του Νίκου Μάνεση: «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό»

  Στην κάμερα του «Πρωινού» μίλησε η Ελεονώρα Μελέτη, η οποία σχολίασε την αποχώρηση της Τίνας Μιχαηλίδου από την εκπομπή της, ενώ ρωτήθηκε και...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Πόλεμος» Μελέτη-Μάνεση: «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό» (vid)

Η Ελεονώρα Μελέτη μίλησε για την αποχώρηση της Τίνας Μιχαηλίδου από την εκπομπή της στο Πρωινό και τον Σπύρο Ραφαήλ Κεραμίδα. The post «Πόλεμος» Μελέτη-Μάνεση: «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό» (vid) appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Απάντησε η Μελέτη στον Μάνεση: «Σοκάρομαι, δεν ξέρω γιατί το λέει αυτό»

Στο Πρωινό και τον Σπύρο Ραφαήλ Κεραμίδα μίλησε η Ελεονώρα Μελέτη για την αποχώρηση της Τίνας Μιχαηλίδου από την εκπομπή της. Η γνωστή παρουσιάστρια, μάλιστα, κλήθηκε να σχολιάσει και τις δηλώσεις που έκανε ο Νίκος Μάνεσης στην κάμερα της εκπομπής, δηλώνοντας σοκαρισμένη με αυτό που ακούει. «Γνώριζα την πρόθεση της Τίνας να παραιτηθεί. Δεν μπορώ […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»