Κορονοϊός: Συγκλονιστική μαρτυρία γιατρού που νόσησε και μπήκε στη ΜΕΘ – «Στον COVID πεθαίνεις μόνος»

09:30 - 26/10/2020

«Μην παίζετε τζόκερ τη ζωή σας και τη ζωή των δικών σας», ανέφερε μεταξύ άλλων στην ανάρτησή του ο γιατρός... The post Κορονοϊός: Συγκλονιστική μαρτυρία γιατρού που νόσησε και μπήκε στη ΜΕΘ – «Στον COVID πεθαίνεις μόνος» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει Έλληνας γιατρός που νόσησε από τον κορονοϊό: «Στον covid πεθαίνεις μόνος»

Την τρομακτική εμπειρία που έζησε όταν νόσησε από κορονοϊό και κατέληξε να βρίσκεται διασωληνωμένος στην εντατική του νοσοκομείου περιέγραψε ο Γιώργος Παπακωνσταντίνου, μέσα από ανάρτησή του στο facebook.   Ο γιατρός και πατέρας τριών παιδιών περιγράφει τις στιγμές που ένιωσε πως δεν θα πάρει ξανά στην αγκαλιά του την γυναίκα και τα παιδιά του, πως θα φύγει από τη ζωή μόνος του όπως οι δύο ασθενείς που πέθαναν δίπλα του.     Αναλυτικά η ανάρτησή του που συγκλονίζει: «Κάπως έτσι πήγαν να σβήσουν τα πάντα, τόσο γρήγορα, τόσο απρόσμενα, τόσο απλά, χωρίς να προλάβω να αποχαιρετήσω τους δικούς μου ανθρώπους, να αγκαλιάσω τα παιδιά μου. Ήταν η νύχτα που μου έκοψε την ανάσα ο κορονοϊός, αυτό το καταρα

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Γιώργος Λιάγκας-Ναταλία Ανδρικοπούλου: Απίθανη εμπλοκή στον αέρα – «Άμα με αφήσεις κάποτε να μιλήσω»

Ελένη Τσολάκη: Η απίστευτη αποκάλυψη για την Ελένη Μενεγάκη – «Μας ζητούσαν τη σακούλα! Το διανοείστε;»

Νόνη Δούνια: Η πρώτη αντίδραση για διαγραφή Παπανώτα – «Δεν χωράνε πλέον σεξιστικά σχόλια, ήταν αυτονόητο να γίνει»

Καλαμάτα: Στη φυλακή για απόπειρα βιασμού 29χρονης στο κέντρο της πόλης

Το Ισραήλ εξαπέλυσε επίθεση στο Ιράν, σύμφωνα με αμερικανικά τηλεοπτικά δίκτυα – Ιράν: «Καμιά» σοβαρή ζημιά μετά τις εκρήξεις – Οι πυρηνικές εγκαταστάσεις είναι ασφαλείς

Κατερίνα Καινούργιου-Σταματίνα Τσιμτσιλή: Ποζάρουν αγκαλιασμένες σε βραδινή έξοδο