Καιρός για το Σαββατοκύριακο: Συννεφιά και τοπικές βροχές - Δείτε τις θερμοκρασίες

10:30 - 15/11/2019

Καιρός: Τι έρχεται το Σαββατοκύριακο - Ενημερωθείτε για την πρόγνωση του καιρού μέσα από τους αναλυτικούς χάρτες της ΕΜΥ

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συννεφιά και τοπικές βροχές το Σαββατοκύριακο – Δείτε τις θερμοκρασίες (χάρτες)

Συννεφιασμένο προβλέπεται το Σαββατοκύριακο που έρχεται με τον καιρό να βελτιώνεται σταδιακά, ενώ αναμένεται και μικρή άνοδος της θερμοκρασίας. Καλύτερος θα είναι ο καιρός σήμερα Παρασκευή στη χώρα, μετά από ένα τριήμερο κακοκαιρίας, καθώς η θερμοκρασία θα παρουσιάσει άνοδο. Τοπικές βροχές σε ορισμένες περιοχές συνθέτουν το σκηνικό του καιρού για το Σαββατοκύριακο, με το Σάββατο να επηρεάζονται τα... Διαβάστε περισσότερα The post Συννεφιά και τοπικές βροχές το Σαββατοκύριακο – Δείτε τις θερμοκρασίες (χάρτες) appeared first on Pentapostagma.gr.

Διαβάστε το στο pentapostagma.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Άνδρας αυτοπυρπολήθηκε έξω από το δικαστήριο του Τραμπ

Ευρωεκλογές 2024 - Όρμπαν: Επίθεση στην ηγεσία της ΕΕ - «Το καπελάκι σας και δρόμο»

Μέση Ανατολή: Γιατί το Ιράν δεν έχει κανένα συμφέρον να διαρκέσει η κρίση με το Ισραήλ - Αναλυτές εξηγούν

Συγχαρητήρια της ΕΠΟ στον Ολυμπιακό: Η πρόκριση σας είναι μεγάλη επιτυχία για το ελληνικό ποδόσφαιρο

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε