Μαραντόνα : Όταν ο μάγος του ποδοσφαίρου φόρεσε τη φανέλα της… Βραζιλίας

06:15 - 26/11/2020

Η Εθνική Βραζιλίας σε παράταξη, ακούγεται ο ύμνος της, η κάμερα στον Κακά, στον Ρονάλντο και στη συνέχεια στον... Μαραντόνα

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαραντόνα : Πέρασε στην αιωνιότητα ο μάγος του ποδοσφαίρου – Παγκόσμια θλίψη

«Eυχαριστώ που έπαιξα ποδόσφαιρο, γιατί είναι το άθλημα που μου έδωσε τη μεγαλύτερη χαρά και ελευθερία, είναι σαν να αγγίζω τον ουρανό με τα χέρια μου. Ευχαριστώ την μπάλα. Ναι, θα έβαζα στην ταφόπλακα: “Ευχαριστώ την μπάλα”».

Διαβάστε το στο tovima

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Μαραντόνα με τη φανέλα της Βραζιλίας!

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Μαραντόνα με τη φανέλα της Βραζιλίας! 26/11/2020 Ο Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα ζούσε και ανέπνεε για χάρη της Εθνικής Αργεντινής. Ωστόσο, φόρεσε κάποτε τη φανέλα της Εθνικής Βραζιλίας και κατάφερε να τραβήξει πάνω του όλα τα βλέμματα και να κλέψει τις εντυπώσεις. Αυτό έγινε στο πλαίσιο της συμμετοχής του σε διαφημιστικό σποτ για την προώθηση αναψυκτικού της πατρίδας του, με τον Μαραντόνα, που σόκαρε τον κόσμο του ποδοσφαίρου με τον χαμό του το απόγευμα της Τετάρτης, να «τρελαίνει» τον πλανήτη το 2010, όντας δίπλα σε Ρονάλντο και Κακά και φορώντας τη φανέλα της Βραζιλίας. Για να ξυπνήσει, όμως, τότε από εκείνο το άσχημο όνειρο και να τον δούμε να π

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Οδηγός επιβίωσης για διακοπές με φίλους – Τα εκνευριστικά λάθη που δεν πρέπει να κάνεις

LIVE: Φερεντσβάρος – Ολυμπιακός

Καίτη Κωνσταντίνου: «Μου είπε μπορείτε να σκοτώσετε τον άντρα σας, γιατί δεν μπορώ τον δικό μου;»

Η τρυφερή ερμηνεία του «II Most Wanted» από τον Κέβιν Μπέικον και την κόρη του

Ρέθυμνο: Άνδρας αυτοκτόνησε πέφτοντας από το μπαλκόνι του σπιτιού του

Oλυμπιακός: Έτοιμος να κλειδώσει τον τίτλο με τον Παναθηναϊκό στο Ρέντη