Θανάσης Ευθυμιάδης : Η σκληρή απάντηση του στον Τούρκο χακερ που του έκλεψε το Instagram

15:48 - 30/11/2020

Θύμα χάκερ στο Instagram έπεσε πριν από λίγες μέρες ο ηθοποιός Θανάσης Ευθυμιάδης

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: Η επική απάντηση σε Τούρκο χάκερ

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης έδωσε μια τρομερή απάντηση σε έναν χάκερ που παραβίασε τον λογαριασμό που διατηρεί στα social media.Ο Θανάσης Ευθυμιάδης μέσω Instagram έδωσε μια επική απάντηση σε έναν χάκερ από την Τουρκία, ο οποίος παραβίασε στον λογαριασμό του στα social media. Ο γνωστός ηθοποιός γεμάτος χιούμορ, φόρεσε μια ποντιακή φορεσιά και έστειλε το δικό του μήνυμα, το οποίο είναι αρκετά ιδιαίτερο. Συγκεκριμένα, σε ανάρτηση που έκανε από το καινούργιο προφίλ στο Instagram, έγραψε το εξής: «Lock down-Soul up Δεν μας έφτανε η καραντίνα, δεν μας έφτανε που τα θέατρα είναι κλειστά από τον Μάρτιο, ήθελε και ο Τούρκος κλέφτης να του πληρώσω χαράτσι Η απάντησή μου στον Τούρκο hacker όταν σε γραπτή επ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: Νέο Instagram με μήνυμα στον Τούρκο χάκερ

«Αδελφέ μου Τούρκε. Το να σου δώσω έστω και ένα ευρώ, για να μου επιστρέψεις αυτό που μου έκλεψες, θα ήταν μεγάλη προσβολή προς τους προγόνους μου και τις αξίες που μου κληροδότησαν», γράφει μεταξύ άλλων ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Αλλαγή ώρας – Ξημερώματα Κυριακής πάμε μία ώρα μπροστά

Βίκυ Κουλιανού: Ο ρόλος της Κατερίνας Λέχου στο «Είσαι το ταίρι μου» είχε γραφτεί για μένα

Γεράσιμος Σιάσος: Πώς μπορεί να αντιστραφεί το brain drain

Εντός της ημέρας η απόφαση για την υπόθεση της 12χρονης στα Σεπόλια

Το «φρένο του χρέους» καταδικάζει τη γερμανική οικονομία

Συρία: Πολίτες και στρατιωτικοί σκοτώθηκαν από πλήγματα κοντά στο Χαλέπι