Συγκλονιστική μαρτυρία για κορωνοϊό: «Άκουγα τον ίδιο ακριβώς βήχα, τα ίδια βογγητά από τους ανθρώπους που νοσηλεύονταν μαζί μου»

15:42 - 01/12/2020

«Διαγνώστηκα θετικός στον κορονοϊό. Την έκτη ημέρα ανέβασα πυρετό και αισθάνθηκα έντονη δύσπνοια. Έκανα ακτινογραφία και αξονική, η οποία έδειξε διηθήσεις στους πνεύμονες, ενώ ο πυρετός μου έφτασε 39.3. Όλα συνηγορούσαν ότι έπρεπε να νοσηλευτώ…» και τότε οι αρνητικές σκέψεις για τον διοικητή των νοσοκομείων «Γ. Γεννηματάς»- «Αγ. Δημήτριος», Γιώργο Κούτρα, άρχισαν να κατακτούν το […] The post Συγκλονιστική μαρτυρία για κορωνοϊό: «Άκουγα τον ίδιο ακριβώς βήχα, τα ίδια βογγητά από τους ανθρώπους που νοσηλεύονταν μαζί μου» appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει διοικητής νοσοκομείων: Άκουγα τον ίδιο ακριβώς βήχα, τα ίδια βογγητά από τους ανθρώπους που νοσηλεύονταν μαζί μου

Η κατάσταση με τον κορονοϊό στη Θεσσαλονίκη το προηγούμενο διάστημα έμοιαζε απελπιστική. Ακόμη και τώρα οι Αρχές...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κορονοϊός: «Άκουγα τον ίδιο ακριβώς βήχα, τα ίδια βογγητά από τους ανθρώπους που νοσηλεύονταν μαζί μου»

Συγκλονίζει η μαρτυρία του διοικητή του «Γ. Γεννηματάς» στη Θεσσαλονίκη που νόσησε από τον ιό

Διαβάστε το στο news.gr

«Άκουγα τον ίδιο ακριβώς βήχα, τα ίδια βογγητά» – Συγκλονίζει διοικητής νοσοκομείων που νοσηλεύτηκε με κορονοϊό

Με κορονοϊό νοσηλεύτηκε ο διοικητής των νοσοκομείων «Γ. Γεννηματάς»- «Αγ. Δημήτριος», Γιώργος Κούτρας και συγκλονίζει με τις περιγραφές του από την κατάσταση που βίωσε. «Διαγνώστηκα θετικός στον κορονοϊό. Την έκτη ημέρα ανέβασα πυρετό και αισθάνθηκα έντονη δύσπνοια. Έκανα ακτινογραφία και αξονική, η οποία έδειξε διηθήσεις στους πνεύμονες, ενώ ο πυρετός μου έφτασε 39.3. Όλα συνηγορούσαν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Κορωνοϊός: “Άκουγα τον ίδιο ακριβώς βήχα, τα ίδια βογγητά” – Συγκλονίζει διοικητής νοσοκομείων

Με κορονοϊό νοσηλεύτηκε ο διοικητής των νοσοκομείων «Γ. Γεννηματάς»- «Αγ. Δημήτριος», Γιώργος Κούτρας και συγκλονίζει με τις περιγραφές του από την κατάσταση που βίωσε. «Διαγνώστηκα θετικός στον κορονοϊό. Την έκτη ημέρα ανέβασα πυρετό και αισθάνθηκα έντονη δύσπνοια. Έκανα ακτινογραφία και αξονική, η οποία έδειξε διηθήσεις στους πνεύμονες, ενώ ο πυρετός μου έφτασε 39.3. Όλα συνηγορούσαν ότι […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνάντηση Ερντογάν με τον πολιτικό ηγέτη της Χαμάς

Αγρίνιο: Ανήλικη ξυλοκόπησε τη μεγαλύτερη αδελφή της και την έστειλε στο νοσοκομείο

Μητσοτάκης: Όχι στη χαλαρότητα – Το μόνο μέλημα της αντιπολίτευσης είναι πώς θα πέσω εγώ, δεν είναι πρόταση διακυβέρνησης

Η Θεσσαλονίκη «από την κορυφή ως τα νύχια» με την Πολιτιστική Γραμμή 50 – Τουρίστες αλλά και ντόπιοι στις διαδρομές

Ηράκλειο: Απείλησε τους γονείς του με μαχαίρι και πέρασαν το βράδυ σε εκκλησία για να γλυτώσουν

Σταϊκούρας: Μικρά αλλά σημαντικά έργα σε κάθε γωνιά της Ελλάδας