«Εγώ είμαι» – Δείτε τον ευρωβουλευτή που συμμετείχε σε πάρτυ ΟΡΓΙΩΝ στις Βρυξέλλες – ΦΩΤΟ

17:37 - 01/12/2020

Και τι άλλο γίνεται εκεί που δεν το παίρνουμε χαμπάρι... Το άρθρο «Εγώ είμαι» – Δείτε τον ευρωβουλευτή που συμμετείχε σε πάρτυ ΟΡΓΙΩΝ στις Βρυξέλλες – ΦΩΤΟ εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε Περισσότερα στο el.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αυτός είναι ο ευρωβουλευτής που συνελήφθη σε πάρτι οργίων στις Βρυξέλλες

Ο ευρωβουλευτής ήταν ο Ούγγρος Ζάγιερ Γιόζεφ και συμμετείχε σε πάρτι οργίων στις Βρυξέλλες μαζί με 25 άτομα

Διαβάστε το στο in.gr

Αυτός είναι ο ευρωβουλευτής που συνελήφθη σε πάρτι οργίων στις Βρυξέλλες

Σάλος έχει ξεσπάσει στις Βρυξέλλες από το σεξουαλικό πάρτι που στήθηκε με τη συμμετοχή και Ούγγρου ευρωβουλευτή. Συγκεκριμένα, η αστυνομία κλήθηκε να διαλύσει πάρτι εν μέσω καραντίνας. Σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας Brussels Times, το πάρτι πραγματοποιήθηκε στο υπόγειο ενός μπαρ στην οδό Rue des Pierres, στο κέντρο των Βρυξελλών, όπως επιβεβαίωσε η εισαγγελία. Στο […]

Διαβάστε το στο

Αυτός είναι ο ευρωβουλευτής που συνελήφθη σε πάρτι οργίων στις Βρυξέλλες

Ο ευρωβουλευτής ήταν ο Ούγγρος Ζάγιερ Γιόζεφ και συμμετείχε σε πάρτι οργίων στις Βρυξέλλες μαζί με 25 άτομα

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ el.gr

Μυστηριώδεις λάμψεις πάνω από την Αριζόνα «γεννούν» θεωρίες! Τελικά απογοητεύτηκαν! vid

Κίνηση: Καθυστερήσεις σε Κηφισό, Κηφισίας, Αττική Οδό και Αθηνών – Κορίνθου

«Το ΝΑΤΟ δεν είναι έτοιμο να στείλει δυνάμεις στην Ουκρανία»

Μεξικό: Τέσσερις νεκροί από τις δασικές πυρκαγιές στην Πολιτεία του Μεξικού

ΠΑΟΚ: Ξανά εκτός ο Μπάμπα

Έρευνα: Οι νεότερες γενιές έχουν μεγαλύτερο εγκέφαλο – Πώς συνδέεται με τις χαμηλές πιθανότητες άνοιας