«Βόμβα» Νεϊμάρ: «Του χρόνου θέλω να παίζω ξανά με τον Μέσι»! (vid)

01:57 - 03/12/2020

Μετά το σόου του στη νίκη της Παρί Σεν Ζερμέν με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ο Νεϊμάρ αποκάλυψε ότι θέλει να παίξει ξανά με τον Λιονέλ Μέσι και «σίγουρα του χρόνου πρέπει να το κάνουμε».

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Βόμβα» Νεϊμάρ: «Του χρόνου θέλω να παίζω ξανά με τον Μέσι»!

Μετά το σόου του στη νίκη της Παρί Σεν Ζερμέν με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ο Νεϊμάρ αποκάλυψε ότι θέλει να παίξει ξανά με τον Λιονέλ Μέσι και «σίγουρα του χρόνου πρέπει να το κάνουμε».

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νεϊμάρ: Την ερχόμενη σεζόν θέλω να παίξω ξανά με τον Μέσι!

Σεισμό στη μεταγραφική αγορά προκάλεσε ο Νεϊμάρ. Μιλώντας στο ESPN Argentina, είπε ότι η μεγαλύτερη του επιθυμία είναι να παίξει ξανά την επόμενη σεζόν με τον Λιονέλ Μέσι.

Διαβάστε το στο real.gr

Έριξε τη «βόμβα» του ο Νεϊμάρ: «Τη νέα σεζόν μαζί με τον Μέσι»

Ο Νεϊμάρ αποκάλυψε ότι θέλει να παίξει ξανά με τον…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Νεϊμάρ: «Την ερχόμενη σεζόν θέλω να παίξω ξανά με τον Μέσι»!

 Σεισμό στη μεταγραφική αγορά προκάλεσε ο Νεϊμάρ. Μιλώντας στο ESPN Argentina, είπε ότι η μεγαλύτερη του επιθυμία είναι να παίξει ξανά την επόμενη σεζόν με τον Λιονέλ Μέσι:  «Θα ήθελα…

Διαβάστε το στο politik.gr

Νεϊμάρ: «Την ερχόμενη σεζόν θέλω να παίξω ξανά με τον Μέσι»!

 Σεισμό στη μεταγραφική αγορά προκάλεσε ο Νεϊμάρ.

Διαβάστε το στο analitis.gr

ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ - «Βόμβα» μεγατόνων από τον Νεϊμάρ: «Του χρόνου θέλω να παίζω ξανά με τον Μέσι»!

ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ - «Βόμβα» μεγατόνων από τον Νεϊμάρ: «Του χρόνου θέλω να παίζω ξανά με τον Μέσι»! 03/12/2020 Η Παρί Σεν Ζερμέν «άλωσε» χθες το «Όλντ Τράφορντ» και ο Νεϊμάρ έριξε… βόμβα μετά το τέλος του ματς. Ο Βραζιλιάνος σταρ των Παριζιάνων αποκάλυψε στις δηλώσεις του πως θέλει του χρόνου να είναι συμπαίκτης με τον Λιονέλ Μέσι! «Αυτό που θέλω περισσότερο είναι να παίξω ξανά με τον Λιονέλ Μέσι. Το διασκεδάζω ακόμα μαζί του στο γήπεδο», ανέφερε χαρακτηριστικά! Σε ερώτηση για την… ομάδα που θα ήθελε να γίνει αυτό, Μπαρτσελόνα ή Παρί, ο Νεϊμάρ ήταν αινιγματικός, λέγοντας: «Πού θα παίξουμε; Δεν είναι πρόβλημα. Οπουδήποτε. Ακόμα και στο… μέρος μου. Πρέπει να το

Διαβάστε το στο filathlos.gr

«Βόμβα» μεγατόνων από τον Νεϊμάρ : «Του χρόνου θέλω να παίζω ξανά με τον Μέσι» (vid)

Δήλωση που θα συζητηθεί από τον Βραζιλιάνο σούπερ σταρ. Έφτασε η στιγμή για την επανένωση;

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»