Δράση στην Ευρώπη με ντέρμπι Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Ίντερ-Γιουβέντους

08:36 - 16/01/2021

Σπουδαίες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα των κορυφαίων ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων - Την Κυριακή στις 18:30 η Λίβερπουλ υποδέχεται την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 1), ενώ στις 21:45 η Ίντερ μονομαχεί με την Γιουβέντους (Novasports 1)

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Premier League: Δεσπόζει το ντέρμπι κορυφής Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ

Ενώ έχουν διεξαχθεί τέσσερις αναμετρήσεις για τη 18η ημέρα, η Premier League «μπαίνει» το προσεχές τριήμερο (16-18/1) στην 19η αγωνιστική, στο πλαίσιο της οποίας δεσπόζει το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στην πρωτοπόρο Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και την κάτοχο του τίτλου Λίβερπουλ. Οι «κόκκινοι» του Γιούργκεν Κλοπ υποδέχονται την Κυριακή (17/1, 18:30) στο «Άνφιλντ» τους «κόκκινους διαβόλους» του Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ, οι οποίοι πηγαίνουν στο ντέρμπι με ανεβασμένη ψυχολογία, καθώς με τη νίκη τους στην εξ αναβολής αναμέτρηση επί της Μπέρνλι επέστρεψαν στην κορυφή της βαθμολογίας μετά τη σεζόν 2012-13, όταν υπό την τεχνική καθοδήγηση του Σερ Άλεξ Φέργκιουσον κατέκτησαν τελικά τον τίτλο. Η Γιουνάιτεντ έχει πρ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ευρωεκλογές 2024 - Όρμπαν: Επίθεση στην ηγεσία της ΕΕ - «Το καπελάκι σας και δρόμο»

Μέση Ανατολή: Γιατί το Ιράν δεν έχει κανένα συμφέρον να διαρκέσει η κρίση με το Ισραήλ - Αναλυτές εξηγούν

Συγχαρητήρια της ΕΠΟ στον Ολυμπιακό: Η πρόκριση σας είναι μεγάλη επιτυχία για το ελληνικό ποδόσφαιρο

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε

Γερμανία: Το Βερολίνο διαψεύδει τη «διαμάχη» Μπέρμποκ - Νετανιάχου στην πρόσφατη συνάντησή τους