Μπεκατώρου: «Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς»

14:21 - 02/03/2021

Η Σοφία Μπεκατώρου έγινε το πρόσωπο των ημερών μετά την καταγγελία της για σεξουαλική κακοποίηση, αφού μετά από αυτή ξεκίνησε μία… χιονοστιβάδα από αποκαλύψεις για ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Μπεκατώρου: «Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπεκατώρου: Αισθάνομαι ικανοποιημένη - Μου δίνουν κουράγιο οι κοινωνικές αλλαγές που δημιουργούνται

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μπεκατώρου: Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς που φέρνει το #metoo

«Αισθάνομαι ικανοποιημένη, σαν να έφυγε ένα βάρος από επάνω μου που κουβάλαγα χρόνια»

Διαβάστε το στο in.gr

Μπεκατώρου: Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς που φέρνει το #metoo

«Αισθάνομαι ικανοποιημένη, σαν να έφυγε ένα βάρος από επάνω μου που κουβάλαγα χρόνια»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μπεκατώρου: Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς που φέρνει το #metoo

«Αισθάνομαι ικανοποιημένη, σαν να έφυγε ένα βάρος από επάνω μου που κουβάλαγα χρόνια»

Διαβάστε το στο tovima

Σοφία Μπεκατώρου: Μου δίνει κουράγιο που βλέπω να αλλάζουν οι θεσμοί στη χώρα

“Αισθάνομαι ικανοποιημένη, σαν να έφυγε ένα βάρος από επάνω μου που κουβάλαγα χρόνια. Το θετικό είναι ότι όσο βλέπω να δημιουργούνται κοινωνικές αλλαγές και να αλλάζουν οι θεσμοί, μου δίνει περισσότερο κουράγιο”, είπε η ολυμπιονίκης Σοφία Μπεκατώρου μιλώντας στην ΕΡΑ. Η Ολυμπιονίκης μίλησε για τα συναισθήματα που έχει μετά την αποκάλυψη της συγκλονιστικής ιστορίας της η οποία […] The post Σοφία Μπεκατώρου: Μου δίνει κουράγιο που βλέπω να αλλάζουν οι θεσμοί στη χώρα appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μπεκατώρου για #metoo: Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς έρχονται

Συνέντευξη της Σοφίας Μπεκατώρου για τα συναισθήματα που έχει μετά την αποκάλυψη της συγκλονιστικής ιστορίας της.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μπεκατώρου: «Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς»

Η Σοφία Μπεκατώρου έγινε το πρόσωπο των ημερών μετά την καταγγελία της για σεξουαλική κακοποίηση, Το άρθρο Μπεκατώρου: «Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Μπεκατώρου: Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς που φέρνει το #metoo

Μπεκατώρου: Για τα συναισθήματα που έχει μέσα της μετά την αποκάλυψη της συγκλονιστικής ιστορίας της η οποία αποτέλεσε το έναυσμα προκειμένου να αρχίσουν οι αποκαλύψεις από δεκάδες γυναίκες και άνδρες στην Ελλάδα μίλησε η Σοφία Μπεκατώρου. «Αισθάνομαι ικανοποιημένη, σαν να έφυγε ένα βάρος από επάνω μου που κουβάλαγα χρόνια. Το θετικό είναι ότι όσο βλέπω […] The post Μπεκατώρου: Μου δίνουν κουράγιο οι αλλαγές στους θεσμούς που φέρνει το #metoo appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ολυμπιακός: «Τρέλα» στο Πασαλιμάνι, βγήκαν στους δρόμους οι οπαδοί για την πρόκριση επί της Φενέρμπαχτσε

ΠΑΟΚ – Κλαμπ Μπριζ 0-2: Δεύτερη ήττα και αποκλεισμός για τους Θεσσαλονικείς στο Conference League

Απαλλάχθηκε και δεύτερος ένορκος από τη δίκη σε βάρος του Τραμπ

Ο Τσατραφύλλιας εκπέμπει SOS για τη Θεσσαλία! Σε λιγότερο από 20 ώρες θα πέσει το νερό που πέφτει σε τρεις μήνες

Ιωάννα Μαλέσκου για TV Queen και Ανδρέα Μικρούτσικο: Τον σέβομαι και τον έχω πολύ ψηλά

Σιμώνη Χριστοδούλου – Ανδρέας Γεωργίου: Η πρώτη κοινή τους φωτογραφία και οι ευχές