Σοφία Μαργαρίτη : «Λύγισε» μιλώντας για τα οικονομικά της προβλήματα και ζητάει βοήθεια

19:42 - 27/03/2021

«Είναι από την καρδιά μου και θα είσαι μια χαρά και τα ντουλάπια θα είναι γεμάτα» είπε η Αντελίνα Βαρθακούρη

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor 2021 - Σοφία Μαργαρίτη : «Λύγισε» μιλώντας για τα οικονομικά της προβλήματα

Για το Survivor 2021 μίλησε η Σοφία Μαργαρίτη η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Σου Κου Family»H Σοφία Μαργαρίτη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Σου Κου Family» όπου και εξομολογήθηκε στη Αντελίνα Βαρθακούρη πως βρέθηκε στο Survivor 2021. «Ήμουν άνεργη από τον Σεπτέμβρη κι όλα έγιναν τόσο ξαφνικά κι όταν μπήκα στο Survivor τέλη Οκτώβρη είπα μου κάνουν πλάκα. Το βρήκα σαν μία ευκαιρία να βγάλω ένα ποσό και να δω τι θα κάνω. Τώρα ψάχνω είμαι ανοιχτή στα πάντα κι είμαι μάχιμη… Με συγκινείς. Αχ Αντελίνα μου τι να πω. Πέρασα πολύ δύσκολα. Ήμουν δουλειά σπίτι και για τις υποχρεώσεις των παιδιών. Πολλές φορές τα έπαιρνα μαζί μου στο συνεργείο», εξομολογήθηκε η Σοφία Μαργαρίτη. «Είναι διαμάντι, θα παρ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Σοφία Μαργαρίτη : «Λύγισε» μιλώντας για τα οικονομικά της προβλήματα και ζητάει βοήθεια

«Ήμουν άνεργη από τον Σεπτέμβρη κι όλα έγιναν τόσο ξαφνικά κι όταν μπήκα στο Survivor τέλη Οκτώβρη είπα μου κάνουν πλάκα. Το βρήκα σαν μία ευκαιρία να βγάλω ένα ποσό και να δω τι θα κάνω. Τώρα ψάχνω είμαι ανοιχτή στα πάντα κι είμαι μάχιμη… Με συγκινείς. Αχ Αντελίνα μου τι να πω. Πέρασα πολύ […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Θρίαμβος του Ολυμπιακού στην Πόλη – Ήρωας ο Τζολάκης στα πέναλτι και επική πρόκριση στα ημιτελικά (1-0, 2-3 στα πεν.)

Κασσελάκης: Η μονταζιέρα του Μαξίμου και τα μέσα που χορηγεί μιλούν για ένταση και εσωστρέφεια στον ΣΥΡΙΖΑ

Φιορεντίνα – Βικτόρια Πλζεν 2-0: Πρόκριση στην παράταση για τους «βιόλα»

Τσίπρας στο Στρασβούργο: Στη Μέση Ανατολή η Ευρώπη δεν είναι στη σωστή πλευρά της ιστορίας

Ενδοοικογενειακή βία: Αυτή είναι η φόρμα αξιολόγησης συμπεριφοράς αστυνομικών σε θύματα

Ιαπωνία: Ο άνθρωπος-κόλεϊ ξαναχτυπά με νέο βίντεο εναντίον Ακίτα