Αντελίνα Βαρθακούρη: Γιατί δεν κράτησε το επώνυμο της μετά τον γάμο;

07:45 - 21/04/2021

Η Αντελίνα Βαρθακούρη επισκέφθηκε το βράδυ της Τρίτης το πλατό του The 2night Show και μίλησε με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου για όλα! Η γνωριμία και ο γάμος «αστραπή» με τον Χάρη Βαρθακούρη,

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντελίνα Βαρθακούρη για Πάριο: Μου έδωσε πολλά ο πεθερός μου [vid]

Πώς είναι η σχέση με τον πεθερό της, Γιάννη Πάριο, και για ποιο λόγο επέλεξε να κρατήσει το επίθετο Βαρθακούρη; Μεταξύ άλλων, η Αντελίνα αναφέρεται στους λόγους που την οδήγησαν στο «τηλεοπτικό διαζύγιο» με τον Alpha, καθώς και για τη μεταγραφή της στον ΣΚΑΪ και την εκπομπή «Σου Κου Family» που παρουσιάζει μαζί με το […] The post Αντελίνα Βαρθακούρη για Πάριο: Μου έδωσε πολλά ο πεθερός μου [vid] appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη για Πάριο: Μου έδωσε πολλά ο πεθερός μου (VIDEO)

Η Αντελίνα Βαρθακούρη βρέθηκε καλεσμένη το βράδυ της Τρίτης (20/4) στο «The 2night Show» και μίλησε με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου... The post Αντελίνα Βαρθακούρη για Πάριο: Μου έδωσε πολλά ο πεθερός μου (VIDEO) appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Ρωσία: Ζητά από τον ιδιοκτήτη του Telegram να είναι πιο προσεκτικός μετά την πολύνεκρη επίθεση στη Μόσχα

Κεχαγιά: Ο ΣΥΡΙΖΑ είναι η σοβαρή πειστική πρόταση απέναντι στον Μητσοτάκη

Χαλάνδρι: Τέσσερις ληστές μπήκαν σε εστιατόριο και απείλησαν με μαχαίρι τον υπάλληλο

Ο δικηγόρος της Μαίρης Χρονοπούλου: «Υπάρχουν πολλά ερωτήματα και σκοτεινά σημεία στην υπόθεση»

Συνάντηση Αυγενάκη με κτηνοτρόφους της Αταλάντης για την ευλογιά στα αιγοπρόβατα

Βανδή – Μπισμπίκης: Για φαγητό με τον Μανώλη Κονταρό στον Πειραιά