Καθηλώνει η Μέλπω Κωστή: «Ζήτησα ψυχολογική υποστήριξη μετά τον θάνατο του γιου μου»

16:36 - 09/05/2021

Mια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παρχώρησε η Μέλπω Κωστή στο Enjoy και τη δημοσιογράφο Μαρία Ανδρέου.  Η ηθοποιός, που […] The post Καθηλώνει η Μέλπω Κωστή: «Ζήτησα ψυχολογική υποστήριξη μετά τον θάνατο του γιου μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέλπω Κωστή: «Ζήτησα ψυχολογική υποστήριξη μετά τον θάνατο του γιου μου»

Για την απώλεια του γιου της και το σίριαλ του Alpha που πρωταγωνιστεί μίλησε η ηθοποιός Μέλπω Κωστή στο Enjoy.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Συγκλονίζει η Μέλπω Κωστή: «Ζήτησα ψυχολογική υποστήριξη μετά τον θάνατο του γιου μου»

Mια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Μέλπω Κωστή στο Enjoy και τη δημοσιογράφο Μαρία Ανδρέου. Η ηθοποιός, που τη φετινή σεζόν πρωταγωνιστεί στο σίριαλ «Αγγελική» του Alpha, αναφέρθηκε από καρδιάς στην απώλεια. του γιου της. Οι αρχαίοι Έλληνες όριζαν την τραγωδία… όταν οι νόμοι της φύσης ανατρέπονται. Όπως όταν ένας γονιός χάνει το […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Kωστή: «Ζήτησα ψυχολογική υποστήριξη μετά τον θάνατο του γιου μου»

Συγκινεί με την εξομολόγησή της

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»