Τάσος Νούσιας: «Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί… Ντροπή, ντροπή»

17:06 - 09/05/2021

Στο πλατό του «Καλύτερα δε γίνεται» βρέθηκε καλεσμένος ο Τάσος Νούσιας το μεσημέρι της Κυριακής στον Alpha. Ο αγαπημένος ηθοποιός […] The post Τάσος Νούσιας: «Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί… Ντροπή, ντροπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Νούσιας: «Έχω κάνει γκάφα με κάποιον που με αναγνώρισε»

Αφοπλιστικά ειλικρινής ο ηθοποιός Τάσος Νούσιας στο πλατό της Ναταλίας Γερμανού! Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Τάσος Νούσιας το μεσημέρι της Κυριακής στον Alpha όπου, μέσα σε όλα, εστίασε στην αναγνωρισιμότητα και την διαχείριση της. Έτσι, ο ηθοποιός αποκάλυψε μια αμήχανη στιγμή που βίωσε όταν αρνήθηκε πως είναι… ο Τάσος Νούσιας! «Μερικές φορές, ... Περισσότερα To άρθρο Τάσος Νούσιας: «Έχω κάνει γκάφα με κάποιον που με αναγνώρισε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τάσος Νούσιας: «Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»

Η γκάφα του Τάσου Νούσια με κάποιον που το γνώρισε.

Διαβάστε το στο in.gr

Τάσος Νούσιας: Έχω κάνει γκάφα με κάποιον που με αναγνώρισε

Στο πλατό του «Καλύτερα δε γίνεται» βρέθηκε καλεσμένος ο Τάσος Νούσιας το μεσημέρι της Κυριακής στον Alpha. Ο αγαπημένος ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην αναγνωρισιμότητα και την διαχείριση της σε συνδυασμό με μια αμήχανη στιγμή που βίωσε όταν αρνήθηκε πως είναι… ο Τάσος Νούσιας! Πιο συγκεκριμένα, μέσα σε όλα, ο Τάσος Νούσιας σημείωσε χαρακτηριστικά πως […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί… όταν αρνήθηκα πως είμαι… ο Τάσος Νούσιας! Ντροπή, ντροπή!» (vid)

O Τάσος Νούσιας σημείωσε χαρακτηριστικά πως «μερικές φορές, επειδή μέσα από το μέσο που λέγεται τηλεόραση διεισδύεις στα σπίτια των ανθρώπων, υπάρχει μια οικειοποίηση μοιραία οπότε με το που θα σε δει κάποιος στο δρόμο δεν μπορεί να σκεφτεί ότι σε σένα μπορεί το μυαλό σου να τρέχει κάπου αλλού. Άρα αν δεν απαντήσεις ή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Το περιστατικό που σόκαρε τον Τ.Νούσια - «Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί. Ντροπή, ντροπή» (βίντεο)

Στο πλατό του «Καλύτερα δε γίνεται» βρέθηκε καλεσμένος ο Τάσος Νούσιας το μεσημέρι της Κυριακής στον Alpha. Ο αγαπημένος ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην αναγνωρισιμότητα και την διαχείριση της σε συνδυασμό με μια αμήχανη στιγμή που βίωσε όταν αρνήθηκε πως είναι… ο Τάσος Νούσιας! Πιο συγκεκριμένα, μέσα σε όλα, ο Τάσος Νούσιας σημείωσε χαρακτηριστικά πως «μερικές φορές, επειδή μέσα από το μέσο που λέγεται τηλεόραση διεισδύεις στα σπίτια των ανθρώπων, υπάρχει μια οικειοποίηση μοιραία οπότε με το που θα σε δει κάποιος στο δρόμο δεν μπορεί να σκεφτεί ότι σε σένα μπορεί το μυαλό σου να τρέχει κάπου αλλού. Άρα αν δεν απαντήσεις ή δεν είσαι καλοπρόθετος με τη μία κινδυνεύεις να παρεξηγηθείς. Οφε

Διαβάστε το στο pronews.gr

Τάσος Νούσιας: «Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί… Ντροπή, ντροπή» (βίντεο)

Στο πλατό του «Καλύτερα δε γίνεται» βρέθηκε καλεσμένος ο Τάσος Νούσιας το μεσημέρι της Κυριακής στον Alpha. Ο αγαπημένος ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην αναγνωρισιμότητα και την διαχείριση της σε συνδυασμό με μια αμήχανη στιγμή που βίωσε όταν αρνήθηκε πως είναι… ο Τάσος Νούσιας! Πιο συγκεκριμένα, μέσα σε όλα, ο Τάσος Νούσιας σημείωσε χαρακτηριστικά πως […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τάσος Νούσιας: Έχω κάνει γκάφα με κάποιον που με αναγνώρισε

Καλεσμένος στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται» ήταν σήμερα το μεσημέρι ο Τάσος Νούσιας. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην αναγνωρισιμότητα και την διαχείριση της σε... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Τάσος Νούσιας: Έχω κάνει γκάφα με κάποιον που με αναγνώρισε

Διαβάστε το στο spoilers

Τάσος Νούσιας: Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί

Τάσος Νούσιας: Ένα περιστατικό που βίωσε τον έκανε να αναθεωρήσει μερικά από τα πράγματα που πίστευε ως τότε.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Τάσος Νούσιας: «Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»

Αφοπλιστικά ειλικρινής υπήρξε ο ηθοποιός Τάσος Νούσιας, ο οποίος παραχώρησε συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην αναγνωρισιμότητα και τη διαχείρισή της. Έτσι, ο ηθοποιός αποκάλυψε μια αμήχανη στιγμή που βίωσε όταν αρνήθηκε πως είναι… ο Τάσος Νούσιας. «Μερικές φορές, επειδή μέσα από το μέσο που λέγεται τηλεόραση […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;