Ο Ίαν Στρατής μπαίνει στις «Άγριες Μέλισσες» και αναστατώνει τη Δρόσω

11:36 - 10/12/2019

Τι λένε οι πρωταγωνιστές για τη συνύπαρξή τους...

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Ίαν Στρατής μπαίνει στις "Άγριες Μέλισσες" και αναστατώνει τη Δρόσω (VIDEO)

Ο Ίαν Στρατής όπως είναι γνωστό μπαίνει και θα υποδυθεί έναν τραγουδιστή, ο οποίος περιοδεύει στην επαρχία. Κάπως έτσι περνάει και από το Διαφάνι, όπου και κάνει στάση. Εκεί γνωρίζει την Δρόσω και γοητεύεται από την μικρή αδερφή Σταμίρη. Ένα φλερτ ξεκινά, το οποίο βρίσκει άμεση ανταπόκριση. Εξάλλου, η Δρόσω τρέφει επίσης μεγάλη αγάπη για το τραγούδι και η συνάντηση αυτή θα την κάνει να πάρει μια μεγάλη απόφαση για τη ζωή της. Ο Ίαν Στρατής και η Δανάη Μιχαλάκη μίλησαν για αυτή την συνάντηση στις «Άγριες Μέλισσες». «Πιστεύω του ταιριάζει πολύ του Ίαν ο ρόλος αυτός. Η Δρόσω μαγεύεται πάρα πολύ από όλο αυτό και… θα δείτε! Ο Παύλος κάνει τα κολπάκια του. Ούτε εγώ ξέρω τι γίνεται με τους έρωτές μου

Διαβάστε το στο thestival.gr

Ίαν Στρατής: Έρχεται στις Αγριες Μέλισσες και αναστατώνει τους πάντες

Διαβάστε το στο e-daily.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Νότια Αφρική: Αποκλείστηκε από τις βουλευτικές ο πρώην πρόεδρος Ζούμα

Μπαλτάκος: Ρωτήστε τον Μπέο αν θα είναι έτοιμο το Πανθεσσαλικό για τον τελικό - Την άλλη εβδομάδα η απόφαση για Πογιέτ

NYT: Οι ΗΠΑ δεν διαβίβασαν στη Ρωσία όλα τα στοιχεία για την προετοιμασία της τρομοκρατικής επίθεσης στη Μόσχα

Ελαφόνησος: Αποφασίστηκε μηνιαίο επίδομα 700 ευρώ για τους μονίμους γιατρούς

Η ενεργειακή μετάβαση μέσα από την τεχνητή νοημοσύνη

Πιρς Μπρόσναν για Άαρον Τέιλορ Τζόνσον: Έχει το ταλέντο για να γίνει ο νέος Τζέιμς Μποντ