Σέρρες: Δήμαρχος «έφαγε» κλήση και έδωσε… συγχαρητήρια στην τροχαία (Photo)

12:37 - 10/12/2019

ΕΛΛAΔΑ  Ο δήμαρχος Σερρών Αλέξανδρος Χρυσάφης βρήκε ένα πρόστιμο για παράνομη στάθμευση στο παρμπρίζ του αυτοκινήτου του και δεν παρέλειψε να δώσει τα εύσημα στην Τροχαία Σερρών. Ειδικότερα όπως αναφέρει ο δήμαρχος το συμβατικό του όχημα δεν αναγράφεται στην σήμανση και «δεν αφορά κανέναν το γεγονός ότι ήμουν εκεί για δουλειά του Δήμου», συνεπώς ο κ. Χρυσάφης έκρινε απολύτως δίκαιη την επίπτωση της παράβασής του και έσπευσε να την πληρώσει άμεσα.   ΣέρρεςτροχαίοΔήμαρχοςHas video: Exclude from popular: 0

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμαρχος «έφαγε» κλήση από την Τροχαία και… μοίρασε συγχαρητήρια

Ο δήμαρχος Σερρών πάρκαρε παράνομα, ωστόσο η Τροχαία του έκοψε κλήση. Ο Αλέξανδρος Χρυσάφης είχε παρκάρει το ιδιωτικό του αυτοκίνητο σε χώρο, όπου επιτρεπόταν μονάχα η στάθμευση υπηρεσιακών αυτοκινήτων

Διαβάστε το στο in.gr

Σέρρες: Ο δήμαρχος έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαίο επειδή του έκοψε κλήση

Του έκοψαν κλήση και αυτός συνεχάρη την Τροχαία επειδή κάνει σωστά...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σέρρες: Δήμαρχος "έφαγε" κλήση και έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία (ΦΩΤΟ)

Η Τροχαία έκοψε κλήση στον δήμαρχο Σερρών, Αλέξανδρο Χρυσάφη, επειδή πάρκαρε το αυτοκίνητό του σε χώρο όπου επιτρέπεται η στάθμευση μόνο υπηρεσιακών οχημάτων. Ο κ. Χρυσάφης δημοσίευσε τη φωτογραφία με την κλήση και το αυτοκίνητό του στο Facebook και έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία Σερρών. "Θα ήθελα να συγχαρώ το όργανο της τάξης που μου βεβαίωσε παράβαση παράνομης στάθμευσης στον χώρο της αυτοκινήτων του Δήμου. Ήταν απολύτως δίκαια η κλήση από την στιγμή που το συμβατικό μου όχημα δεν αναγράφεται στην σήμανση και δεν αφορά κανέναν το γεγονός ότι ήμουν εκεί για δουλειά του Δήμου" τονίζει σε δημοσίευσή του στο Facebook ο κ. Χρυσάφης. "Πρέπει πρώτα απ όλους οι αιρετοί να υφίστανται τις επιπτώσει

Διαβάστε το στο thestival.gr

Σέρρες: Δήμαρχος «έφαγε» κλήση και έδωσε… συγχαρητήρια στην τροχαία (Photo)

Ο δήμαρχος Σερρών Αλέξανδρος Χρυσάφης βρήκε ένα πρόστιμο για παράνομη στάθμευση στο παρμπρίζ του αυτοκινήτου του και δεν παρέλειψε να δώσει τα εύσημα στην Τροχαία Σερρών. Ειδικότερα όπως αναφέρει ο δήμαρχος το συμβατικό του όχημα δεν αναγράφεται στην σήμανση και «δεν αφορά κανέναν το γεγονός ότι ήμουν εκεί για δουλειά του Δήμου», συνεπώς ο κ. […] The post Σέρρες: Δήμαρχος «έφαγε» κλήση και έδωσε… συγχαρητήρια στην τροχαία (Photo) appeared first on Newsone.gr.

Διαβάστε το στο newsone.gr

Σέρρες: Δήμαρχος «έφαγε» κλήση από την Τροχαία – Δείτε πως αντέδρασε (εικόνες)

Κλήση για παράνομο παρκάρισμα πήρε την περασμένη Πέμπτη (5/12), ο Δήμαρχος Σερρών Αλέξανδρος Χρυσάφης, καθώς το συμβατικό του αυτοκίνητο ήταν σταθμευμένο σε χώρο όπου επιτρέπεται η στάθμευση μόνο υπηρεσιακών οχημάτων. «Θα ήθελα να συγχαρώ το όργανο της τάξης που μου βεβαίωσε παράβαση παράνομης στάθμευσης στον χώρο της αυτοκινήτων του Δήμου. Ήταν απολύτως δίκαια η κλήση... Διαβάστε περισσότερα The post Σέρρες: Δήμαρχος «έφαγε» κλήση από την Τροχαία – Δείτε πως αντέδρασε (εικόνες) appeared first on Pentapostagma.gr.

Διαβάστε το στο pentapostagma.gr

Σέρρες: Δήμαρχος «έφαγε» κλήση από την Τροχαία

Κλήση για παράνομο παρκάρισμα πήρε την περασμένη, ο Δήμαρχος Σερρών Αλέξανδρος Χρυσάφης, καθώς το συμβατικό του αυτοκίνητο ήταν σταθμευμένο σε χώρο όπου επιτρέπεται η στάθμευση μόνο υπηρεσιακών οχημάτων. «Θα ήθελα να συγχαρώ το όργανο της τάξης που μου βεβαίωσε παράβαση παράνομης στάθμευσης στον χώρο της αυτοκινήτων του Δήμου. Ήταν απολύτως δίκαια η κλήση από την στιγμή που το συμβατικό μου όχημα δεν αναγράφεται στην σήμανση και δεν αφορά κανέναν το γεγονός ότι ήμουν εκεί για δουλειά του Δήμου» τονίζει ο κ. Χρυσάφης σε δημοσίευσή του στο Facebook. Όπως επισημαίνει, «πρέπει πρώτα απ’ όλους οι αιρετοί να υφίστανται τις επιπτώσεις των όποιων παραβάσεων γιατί μόνο έτσι εκπέμπεται το σωστό μήνυμα! Η

Διαβάστε το στο pronews.gr

Δήμαρχος «έφαγε» κλήση και έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία (pics)

Lamianow.gr Δήμαρχος «έφαγε» κλήση και έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία (pics) Δήμαρχος πήρε κλήση για παράνομο παρκάρισμα και έδωσε… συγχαρητήρια στην Τροχαία. Η Τροχαία έκοψε κλήση στον δήμαρχο Σερρών, Αλέξανδρο Χρυσάφη, επειδή πάρκαρε το αυτοκίνητό του σε χώρο όπου επιτρέπεται η στάθμευση μόνο υπηρεσιακών οχημάτων. Ο κ. Χρυσάφης δημοσίευσε τη φωτογραφία με την κλήση και το αυτοκίνητό του στο Facebook και έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία Σερρών. […] Δήμαρχος «έφαγε» κλήση και έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία (pics) Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Ο Δήμαρχος Σερρών έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία επειδή του έκοψε κλήση (pics)

Ο Δήμαρχος Σερρών Αλέξανδρος Χρυσάφης έδωσε συγχαρητήρια στην τροχαία επειδή του έκοψε κλήση για παράνομο παρκάρισμα.

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Σέρρες: Πώς ο αντέδρασε ο δήμαρχος όταν «έφαγε» κλήση από την Τροχαία

Κλήση για παράνομο παρκάρισμα πήρε την περασμένη Πέμπτη (5.12.2019) στις Σέρρες ο Δήμαρχος της πόλης, Αλέξανδρος Χρυσάφης. Ενδιαφέρον έχει ο τρόπος που αντέδρασε. Αυτό που έκανε μετά στις Σέρρες ο κ. Χρυσάφης εξέπληξε ευχάριστα, καθώς έδωσε συγχαρητήρια στο όργανο της τάξης:“Θα ήθελα να συγχαρώ το όργανο της τάξης που μου βεβαίωσε παράβαση παράνομης στάθμευσης στον […] The post Σέρρες: Πώς ο αντέδρασε ο δήμαρχος όταν «έφαγε» κλήση από την Τροχαία appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Σέρρες: Ο δήμαρχος έδωσε συγχαρητήρια στην Τροχαία επειδή του έκοψε κλήση

Του έκοψαν κλήση και αυτός συνεχάρη την Τροχαία επειδή κάνει σωστά τη δουλειά της. Πρόκειται για τον δήμαρχο των Σερρών, Αλέξανδρο Χρυσάφη ο οποίος αποκάλυψε τι ακριβώς του συνέβη με ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Ο Αλ. Χρυσάφης έλαβε κλήση καθώς πάρκαρε το συμβατικό του αυτοκίνητο σε χώρο όπου επιτρέπεται η στάθμευση μόνο υπηρεσιακών οχημάτων. «Θα ήθελα να συγχαρώ το όργανο της τάξης που μου βεβαίωσε παράβαση παράνομης στάθμευσης στον χώρο της αυτοκινήτων του Δήμου. Ήταν απολύτως δίκαια η κλήση από την στιγμή που το συμβατικό μου όχημα δεν αναγράφεται στην σήμανση και δεν αφορά κανέναν το γεγονός ότι ήμουν εκεί για δουλειά […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)