Κορινθία: Τρεις πνιγμοί στην θάλασσα σε 3 μέρες

10:30 - 25/06/2021

Τρεις πνιγμοί σε δύο μέρες σημειώθηκαν στην Κορινθία, κάτι που προβληματίζει τις αρχές Συγκεκριμένα, νεκρή ανασύρθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (24.06.2021) μια 71χρονη στην θάλασσα στο Ξυλόκαστρο. Η άτυχη ηλικιωμένη μεταφέρθηκε αρχικά στο Κέντρο Υγείας Ξυλόκαστρου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός της. Η σορός της πρόκειται να μεταφερθεί στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Ναυπλίου – Καλαμάτας για την ... Περισσότερα To άρθρο Κορινθία: Τρεις πνιγμοί στην θάλασσα σε 3 μέρες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορινθία: Τρεις πνιγμοί στην θάλασσα σε τρεις μέρες

Προβληματισμός στις αρχές

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κορινθία: Τρεις πνιγμοί στην θάλασσα σε 3 μέρες

Τρεις πνιγμοί σε δύο μέρες σημειώθηκαν στην Κορινθία, κάτι που προβληματίζει τις αρχές Συγκεκριμένα, νεκρή ανασύρθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (24.06.2021) μια 71χρονη στην θάλασσα στο Ξυλόκαστρο. Η άτυχη ηλικιωμένη μεταφέρθηκε αρχικά στο Κέντρο Υγείας Ξυλόκαστρου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός της. Η σορός της πρόκειται να μεταφερθεί στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Ναυπλίου – Καλαμάτας για την διενέργεια […] The post Κορινθία: Τρεις πνιγμοί στην θάλασσα σε 3 μέρες appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ο Πούτιν έφτιαξε κέντρο εμπειρογνωμόνων για να ελέγχει τα βιβλία

Καίτη Γκρέυ: Οι οικογενειακές αντιπαραθέσεις για την κατάσταση της υγείας της

Δορυφόρος της NASA καταγράφει την αφρικανική σκόνη πάνω από την Ελλάδα

Μάριος Αθανασίου: «Το να κάνω προεκλογικό αγώνα δεν θα ήταν σωστό»

Λωρίδα της Γάζας: «Ανέφικτη η εκκένωση της Ράφα» λέει ο διευθυντής του Διεθνούς Ερυθρού Σταυρού

Χρύσα Κατσαρίνη: Δεν έχω επαφές με τον Αρναούτογλου, δεν νομίζω ότι θα ήθελε να συνεργαστεί ξανά μαζί μου