Σπύρος Πώρος: “Δεν μου άρεσε καθόλου που στο GNTM έβγαλαν γυμνά τα παιδιά”

19:02 - 19/07/2021

Ο Σπύρος Πώρος ήταν καλεσμένος στο Καλοκαίρι #not κι αναφέρθηκε ανάμεσα σε άλλα στο GNTM και στην φωτογράφιση που δεν του άρεσε. «Δεν μου έχει γίνει πρόταση για το GNTM. Αν υπήρχαν οι κατάλληλες προϋποθέσεις, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ανάλογα με τις προϋποθέσεις θα έλεγα στην κόρη μου να πάει ή όχι. Εγώ είπα πέρυσι ... Περισσότερα To άρθρο Σπύρος Πώρος: “Δεν μου άρεσε καθόλου που στο GNTM έβγαλαν γυμνά τα παιδιά” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Πώρος: Δεν μου άρεσε που στο GNTM έβγαλαν τα παιδιά γυμνά σε φωτογράφιση

Για το αν θα πήγαινε κριτής στο GNTM αλλά και για την φωτογράφιση που δεν του άρεσε, μίλησε ο Σπύρος Πώρος, σε συνέντευξή που παραχώρησε στην εκπομπή «Καλοκαίρι #not»! «Δεν μου έχει γίνει πρόταση για το GNTM. Αν υπήρχαν οι κατάλληλες προϋποθέσεις, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ανάλογα με τις προϋποθέσεις θα έλεγα στην κόρη μου να πάει ή όχι. Εγώ είπα πέρυσι ότι δεν μου άρεσε καθόλου που έβγαλαν τα παιδιά γυμνά σε φωτογράφιση στην τηλεόραση» είπε ο Σπύρος Πώρος και πρόσθεσε: «Δεν είναι πρέπον και σωστό για τα παιδιά. Πάντα λέω αυτό που σκέφτομαι και δεν θέλω να γίνομαι αρεστός. Δεν μπορώ να σκύψω το κεφάλι ποτέ σε ανθρώπους και σε πράγματα που δεν πιστεύω, μετά από αυτήν την πορεία».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σπύρος Πώρος: Δεν μου άρεσε που έβγαλαν τα παιδιά γυμνά σε φωτογράφιση στο GNTM

Ο γνωστός φωτογράφος θεωρεί ότι ήταν λάθος να εκτεθούν έτσι στην τηλεόραση

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Όταν ο Τσίπρας συναντούσε τον Μπελέρη, στο παιχνίδι της ονοματολογίας και ο Κότσιρας, η έκθεση Λέττα που περνάει στο ντούκου, το βαρύ τίμημα της κλιματικής αλλαγής, η οικογένεια Τράμπ οργώνει τα Βαλκάνια και οι αριθμοί του Ελληνικού

Survivor 2024: Ο Τζέιμς Καφετζής 3ος υποψήφιος – «Είμαι πολύ μπερδεμένος»

Μάντσεστερ Σίτι – Ρεάλ Μαδρίτης 3-4(1-1 παράταση): Οι «μερένχες» θα πάρουν μια σπουδαία πρόκριση στα ημιτελικά του

Παράδεισος των κυριών: Ο Πάρης και η Γεωργία παίρνουν μια πολύ σημαντική απόφαση

Στέφανος Κασσελάκης: Η καπηλεία του πατριωτισμού, της πίστης και της οικογένειας από τη Δεξιά τελειώνει εδώ

Μακάβριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη! Χτύπησε τη νύφη του με μαρμάρινο σταυρό στο κεφάλι στην κηδεία του αδερφού του