Γενική Συνέλευση στον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Πατρών

18:52 - 09/10/2019

Ιστιοπλοϊκός Όμιλος ΠατρώνΣάββατο, 02 Νοέ 2019 08:00Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιστιοπλοϊκού Ομίλου Πατρών καλεί τα μέλη στην Τακτική Γενική Συνέλευση, που θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Ομίλου, στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείου, το Σάββατο 2-11-2019 και ώρα 8:00πμ, με τα πιο κάτω θέματα: Έκθεση πεπραγμένων Διοικητικού Συμβουλίου για το χρονικό διάστημα από 01-01-2019 έως 15-10-2019. Έγκριση και απαλλαγή. Οικονομικός Απολογισμός για το χρονικό διάστημα από 01-01-2019 έως 15-10-2019 και Έκθεση της Εξελεγκτικής Επιτροπής για το ίδιο διάστημα. Έγκριση και απαλλ...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σε Γενική συνέλευση καλεί ο Ιστιοπλοικός Όμιλος Πατρών

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιστιοπλοϊκού Ομίλου Πατρών καλεί τα μέλη του στην Τακτική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Ομίλου, στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείου, το Σάββατο 2-11-2019 και ώρα 8:00 πμ, με τα πιο κάτω θέματα: 1.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Γραμμέλη σε Λιάγκα: "Μη μας κουνάς το δάχτυλο κάθε πρωί, για όνομα του Θεού δηλαδή"

Πάτρα: Συμπληρώνονται 57 χρόνια από το στρατιωτικό πραξικόπημα της 21ης Απριλίου

Φαίη Σκορδά: "Η Μενεγάκη δεν είναι αυτή που είναι για το χρώμα των μαλλιών της, έχει ακολουθήσει τον σωστό δρόμο"

"Νικόλας Άσιμος: Εγώ με τις ιδέες μου..." στο θέατρο act

Σε ισχύ το διευρυμένο ωράριο λειτουργίας στο Κάστρο της Ναυπάκτου

Μιχάλης Κεφαλογιάννης: "Μου έχει συμβεί να φορτιστώ σε εκπομπές στα όρια του να κρατήσω τα δάκρυα μου"