Μαρίνα Σάττι: «Έχω δεχθεί περισσότερο bullying μεγάλη, παρά όταν ήμουν μικρή»

21:14 - 07/08/2021

Η Μαρίνα Σάττι εξομολογείται σε συνέντευξή της. Για τα αρνητικά σχόλια και το bullying που έχει δεχθεί από μικρή ηλικία μίλησε η Μαρίνα Σάττι στο Down Town και στον Τάσο Μπιμπισίδη, Υπήρχαν άνθρωποι ή καταστάσεις που σε έκανα να αμφιβάλεις; Είχες ακούσει αρνητικά σχόλια όταν ήσουν μικρή; Από παιδιά όλοι έχουμε ακούσει σχόλια για τα ... Περισσότερα To άρθρο Μαρίνα Σάττι: «Έχω δεχθεί περισσότερο bullying μεγάλη, παρά όταν ήμουν μικρή» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Σάττι: «Έχω δεχθεί περισσότερο bullying μεγάλη, παρά όταν ήμουν μικρή»

Η Μαρίνα Σάττι εξομολογείται σε συνέντευξή της. Για τα αρνητικά σχόλια και το bullying που έχει δεχθεί από μικρή ηλικία μίλησε η Μαρίνα Σάττι στο Down Town και στον Τάσο Μπιμπισίδη, Υπήρχαν άνθρωποι ή καταστάσεις που σε έκανα να αμφιβάλεις; Είχες ακούσει αρνητικά σχόλια όταν ήσουν μικρή; posterΑπό παιδιά όλοι έχουμε ακούσει σχόλια για τα […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φωτογραφικό ντοκουμέντο από τους Αγίους Αναργύρους: Η Κυριακή έπεσε νεκρή μια ανάσα από το κουβούκλιο του φρουρού

Κλήρωση ΛΟΤΤΟ 2512: Αυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: «Πάρτι» στο ντέρμπι με Ελίασον! Ο τίτλος του πρωταθλητή μπήκε σε κιτρινόμαυρη τροχιά

Οι Ψυχοκόρες: Οι αποφάσεις της Μάγιας ξενίζουν τις γυναίκες στον Σύλλογο

Νέα γκάφα του προέδρου Μπάιντεν! Διάβασε την... «παύση» σε ομιλία του

Βαθμολογία Super League 1: Η ΑΕΚ έκανε «άλμα» τίτλου στην 7η αγωνιστική των πλέι οφ – Δείτε φάσεις και γκολ