Λύγισε η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip: «Μου λείπεις, με ακούς;» (vid)

08:02 - 18/09/2021

Στην πρώτη της εμφάνιση μετά την απώλεια του Mad Clip, η Ελένη Φουρέιρα είχε ένα ξεχωριστό κομμάτι για τον φίλο της.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λύγισε η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip: «Μου λείπεις, με ακούς;» (vid)

Στην πρώτη της εμφάνιση μετά την απώλεια του Mad Clip, η Ελένη Φουρέιρα είχε ένα ξεχωριστό κομμάτι για τον φίλο…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Λύγισε η Ελένη Φουρέιρα στην πρώτη της εμφάνιση μετά τον θάνατο του Mad Clip

Μέσα σε φορτισμένο κλίμα πραγματοποίησε την πρώτη της εμφάνιση σε συναυλία η Ελένη Φουρέιρα, μετά τον θάνατο του Mad Clip. Η τραγουδίστρια ήταν προγραμματισμένο να τραγουδίσει μαζί με τον τράπερ σε εκδήλωση της Amita Motion στο Μετς και λύγισε όταν έφτασε η ώρα να πει το τραγούδι τους «Μπορεί». «Αυτή η στιγμή ήταν και είναι για μένα η πιο δύσκολη στιγμή της βραδιάς, γιατί την αποψινή συναυλία δεν θα την έκανα μόνη μου. Θα την έκανα με τον αγαπημένο μου φίλο, που δυστυχώς δεν είναι πια εδώ κοντά μας. Να πω ότι οι καλλιτέχνες δεν πεθαίνουν ποτέ. Τα τραγούδια σου θα είναι πάντα εδώ κοντά, θα είσαι πάντα εδώ κοντά μας. Θα είσαι πάντα στην καρδιά μου και κάθε φορά που θα τραγουδάω το τραγούδι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με δάκρυα στην πρώτη on stage εμφάνιση μετά τον θάνατο του Mad Clip

  Την πρώτη της συναυλία, λίγες ημέρες μετά τον θάνατο του Mad Clip έδωσε η Ελένη Φουρέιρα και το κλίμα ήταν περίεργο.  Ο δημοφιλής τράπερ...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)

Την πρώτη της συναυλία, μετά την τραγική απώλεια του Mad Clip, σε εκδήλωση της Amita Motion, έδωσε η Ελένη Φουρέιρα. Η εμφάνιση αυτή ήταν προγραμματισμένη να γίνει μαζί με τον 34χρονο τράπερ και όπως εύκολα καταλαβαίνει κανείς, το κλίμα ήταν ιδιαίτερα φορτισμένο για την γνωστή τραγουδίστρια που είχε στενές σχέσεις μαζί του. Έτσι, όταν έφτασε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με δάκρυα στην πρώτη on stage εμφάνιση μετά τον θάνατο του Mad Clip

H Ελένη Φουρέιρα βρέθηκε έδωσε την πρώτη της συναυλία, λίγες ημέρες μετά τον θάνατο του Mad To άρθρο Ελένη Φουρέιρα: Με δάκρυα στην πρώτη on stage εμφάνιση μετά τον θάνατο του Mad Clip δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Ξέσπασε σε κλάματα στην πρώτη της εμφάνιση μετά τον θάνατο του Mad Clip (Video)

Συγκλονισμένη ανέβηκε στη σκηνή για πρώτη φορά μετά το θάνατο του Mad Clip η Ελένη Φουρέιρα.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Mad Clip : "Κατέρρευσε" η Φουρέϊρα στην πρώτη της συναυλία, μετά τον θάνατο του 34χρονου τράπερ [Βίντεο]

"Λύγισε", στην πρώτη της εμφάνιση μετά την απώλεια του Mad Clip, η Ελένη Φουρέιρα. Είχε ένα ξεχωριστό κομμάτι να αφιερώσει στον αδικοχαμένο φίλο της.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Φουρέιρα: Τα δάκρυά της στην πρώτη συναυλία της μετά τον θάνατο του Mad Clip! Θα την έκαναν μαζί!

Απαρηγόρητη ήταν η Ελένη Φουρέιρα στη συναυλία που έδωσε χθες, την πρώτη μετά τον θάνατο…

Διαβάστε το στο queen.gr

Φουρέιρα: Τα δάκρυά της στην πρώτη συναυλία της μετά τον θάνατο του Mad Clip! Θα την έκαναν μαζί!

Απαρηγόρητη ήταν η Ελένη Φουρέιρα στη συναυλία που έδωσε χθες,…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Φουρέιρα: Τα δάκρυά της στην πρώτη συναυλία της μετά τον θάνατο του Mad Clip! Θα την έκαναν μαζί!

Απαρηγόρητη ήταν η Ελένη Φουρέιρα στη συναυλία που έδωσε χθες, την πρώτη μετά τον θάνατο του καλού της φίλου Mad Clip τον οποίο δεν…

Διαβάστε το στο astrology.gr

Φουρέιρα: Τα δάκρυά της στην πρώτη συναυλία της μετά τον θάνατο του Mad Clip! Θα την έκαναν μαζί!

Απαρηγόρητη ήταν η Ελένη Φουρέιρα στη συναυλία που έδωσε χθες, την πρώτη μετά τον θάνατο του καλού της φίλου Mad Clip τον οποίο δεν μπορεί να ξεπεράσει. 

Διαβάστε το στο mothersblog.gr

Συγκίνησε η Ε.Φουρέιρα στην πρώτη της συναυλία μετά τον θάνατο του MadClip: «Μας ακούς;» (βίντεο)

Για πρώτη φορά η Ελένη Φουρέιρα βγήκε στην σκηνή μετά τον θάνατο του καλού της φίλου, Mad Clip και συγκίνησε άπαντες με την αφιέρωσή της. Η δημοφιλής τραγουδίστρια επρόκειτο να πραγματοποιήσει τη συναυλία μαζί με τον τράπερ που έχασε τη ζωή του πριν από μερικές ημέρες σε τροχαίο στη Βουλιαγμένη, μια είδηση που σόκαρε τους νεαρούς θαυμαστές του αλλά και συναδέρφους του. «Λύγισε» η Ελένη Φουρέιρα: «Μας ακούς;» φώναξε Η Ελένη Φουρέιρα, συγκινήθηκε πολύ όταν έφτασε η στιγμή να πει το τραγούδι «Μπορεί», το οποίο ερμήνευε με τον Mad Clip. «Αυτή η στιγμή ήταν και είναι για μένα η πιο δύσκολη στιγμή της βραδιάς, γιατί την αποψινή συναυλία δεν θα την έκανα μόνη μου. Θα την έκανα με τον αγαπημένο μου

Διαβάστε το στο pronews.gr

Συγκλονιστική η Φουρέιρα σε συναυλία μετά το θάνατο του Mad Clip: Μάς ακούς:

Τι είπε στην πρώτη εμφάνισή της για τον χαμό του φίλου της - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο news.gr

Λύγισε η Ελένη Φουρέιρα στην πρώτη της εμφάνιση μετά τον θάνατο του Mad Clip (βίντεο)

Μέσα σε φορτισμένο κλίμα πραγματοποίησε την πρώτη της εμφάνιση σε συναυλία η Ελένη Φουρέιρα, μετά τον θάνατο του Mad Clip. Η τραγουδίστρια ήταν προγραμματισμένο να τραγουδίσει μαζί με τον τράπερ σε εκδήλωση της Amita Motion στο Μετς και λύγισε όταν έφτασε η ώρα να πει το τραγούδι τους «Μπορεί». «Αυτή η στιγμή ήταν και είναι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ράκος η Φουρέιρα στην 1η της συναυλία μετά τον χαμό του Mad Clip: Μου λείπεις, ακούς;

Το απόγευμα της Παρασκευής η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την προγραμματισμένη εμφάνιση που θα έκανε με τον Mad Clip για το Playmotion 2021. Η τραγουδίστρια βγήκε... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ράκος η Φουρέιρα στην 1η της συναυλία μετά τον χαμό του Mad Clip: Μου λείπεις, ακούς;

Διαβάστε το στο spoilers

Ελένη Φουρέιρα: Η πρώτη της συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip και η συγκινητική της αφιέρωση στον τράπερ

Το απόγευμα της Παρασκευής (17/9), η Ελένη Φουρέιρα δεν μπόρεσε να συγκρατήσει τα δάκρυά της και τη συγκίνησή της κατά τη διάρκεια της συναυλίας της, την πρώτη μετά τον θάνατο του καλού της φίλου Mad Clip. Η τραγουδίστρια είχε οργανώσει το συγκεκριμένο live μαζί του, ωστόσο, ο τράπερ έφυγε ξαφνικά από την ζωή μετά από τροχαίο ατύχημα. Στην εμφάνισή […] Το άρθρο Ελένη Φουρέιρα: Η πρώτη της συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip και η συγκινητική της αφιέρωση στον τράπερ εμφανίζεται στο iPop.

Διαβάστε το στο ipop.gr

Ελένη Φουρέιρα: Βουρκωμένη στην πρώτη της συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip – «Μας ακούς;»

Ελένη Φουρέιρα: Βουρκωμένη στην πρώτη της συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip – «Μας ακούς;» H τραγουδίστρια δεν μπορεί να ξεπεράσει τον χαμό του φίλου της – Δακρυσμένη τραγούδησε το  «Μπορεί» – Αφιέρωσε την συναυλία στην μνήμη του Απαρηγόρητη είναι η Ελένη Φουρέιρα για τον θάνατο του καλού της φίλου, Mad Clip και στην χθεσινή της συναυλία για το Playmotion […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Ε. Φουρέιρα: Συγκινημένη στην πρώτη συναυλία της μετά τον θάνατο του Mad Clip (VIDEO)

Την πρώτη της συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip έδωσε το απόγευμα της Παρασκευής η Ελένη Φουρέιρα. Η συγκεκριμένη... The post Ε. Φουρέιρα: Συγκινημένη στην πρώτη συναυλία της μετά τον θάνατο του Mad Clip (VIDEO) appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr

Eλένη Φουρέιρα: «Λύγισε» στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip – «Μου λείπεις, με ακούς;»

Την πρώτη της συναυλία, μετά τον τραγικό θάνατο του Mad Clip, έδωσε η Ελένη Φουρέιρα. Η εμφάνιση αυτή ήταν προγραμματισμένη να γίνει μαζί με τον 34χρονο τράπερ και το κλίμα ήταν ιδιαίτερα φορτισμένο. Όταν έφτασε η στιγμή να πει το «Mπορεί», δεν άντεξε. H τραγουδίστρια που ήταν μαζί του στον γάμο το μοιραίο βράδυ και συνεργαζόταν στενά […] The post Eλένη Φουρέιρα: «Λύγισε» στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip – «Μου λείπεις, με ακούς;» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»