Η αυτοβιογραφία του Μαρκ Κλάτενμπεργκ: Οι κατηγορίες για ρατσισμό, οι απειλές θανάτου, το άγχος

12:18 - 18/09/2021

Στο βιβλίο του ο Μαρκ Κλάτενμπεργκ αναφέρεται στην καριέρα του…

Διαβάστε Περισσότερα στο onsports.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κλάτενμπεργκ: “Οι κατηγορίες για ρατσισμό θα μπορούσαν να καταστρέψουν τη ζωή μου”

Ο Μαρκ Κλάτεντμπεργκ αναφέρεται στην αυτοβιογραφία του στο ντέρμπι του 2012 ανάμεσα στην Τσέλσι και την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και περιγράφει την επίθεση που δέχτηκε από τους Μίκελ και Ντι Ματέο με τον πρώτο να τον κατηγορεί για ρατσισμό. Δίχως αμφιβολία ένας από τους αγώνες που σημάδεψαν την καριέρα του Μαρκ Κλάτενμπεργκ ήταν το ντέρμπι ανάμεσα […] The post Κλάτενμπεργκ: “Οι κατηγορίες για ρατσισμό θα μπορούσαν να καταστρέψουν τη ζωή μου” appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Κλάτενμπεργκ: «Οι κατηγορίες για ρατσισμό θα μπορούσαν να καταστρέψουν τη ζωή μου»

Κλάτενμπεργκ: «Οι κατηγορίες για ρατσισμό θα μπορούσαν να καταστρέψουν τη ζωή μου» 18/09/2021 «Οι κατηγορίες για ρατσισμό θα μπορούσαν να καταστρέψουν τη ζωή μου». Η αποκάλυψη του προέδρου της ΚΕΔ, του Αγγλο αρχιδιαιτητή του ελληνικού ποδοσφαίρου, Μαρκ Κλάτενμπεργκ, αποτελεί μέρος της αυτοβιογραφίας του (με τίτλο Whistle blower) που πρόκειται να κυκλοφορήσει στις 30 Σεπτεμβρίου. Ο Κλάτενμπεργκ, σφυρίζοντας σε 297 παιχνίδια της Premier League, στον τελικό του Champions League 2016, αλλά και του Euro την ίδια χρονιά, στη διάρκεια των 13 χρόνων της καριέρας του, ήταν ένας από τους κορυφαίους διαιτητές στην εποχή του, αλλά κατηγορήθηκε για ρατσισμό το 2012 σε

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ onsports.gr

Το πάθος πίσω από τη Νο1 super premium τεκίλα στον κόσμο

Πέτυχαν με μαχαίρι ποδοσφαιριστή στην Κολομβία - Κοίταζε έντρομη η βοηθός (vid)

ΑΕΚ: Ανοίγει τις πύλες του το Μουσείο Ιστορίας | Τα ωράρια λειτουργίας κι οι τιμές των εισιτηρίων

Ρόμα: Πήρε το «πράσινο φως» για να ξεκινήσει αθλητική δραστηριότητα ξανά ο Εντικά

Παναθηναϊκός AKTOR: Μήνυμα της ΚΑΕ με συστάσεις και... εκπλήξεις προς τον κόσμο

Η ανακοίνωση της ΕΛ.ΑΣ. για τις έρευνες στα σπίτια των συλληφθένων για τα επεισόδια στου Ρέντη