Εμβόλιο – Αιματολογικός ασθενής και υγειονομικός έκανε την τρίτη δόση – Τι λέει για τον φόβο των παρενεργειών

16:56 - 18/09/2021

«Αυτή τη φορά, πέρασαν περισσότερες αρνητικές σκέψεις από το μυαλό μου για πιθανές σοβαρές παρενέργειες σε σχέση με τον προηγούμενο εμβολιασμό μου το Γενάρη, γιατί κάποιοι καλοθελητές έχουν κάνει εξαιρετική δουλίτσα στο να δημιουργούν εντυπώσεις και να καλλιεργούν φοβίες», επισημαίνει αιματολογικός ασθενής-υγειονομικός που έκανε την τρίτη δόση εμβολίου κατά του κοροναϊού

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εμβόλιο – Αιματολογικός ασθενής και υγειονομικός έκανε την τρίτη δόση – Τι λέει για τον φόβο των παρενεργειών

«Αυτή τη φορά, πέρασαν περισσότερες αρνητικές σκέψεις από το μυαλό μου για πιθανές σοβαρές παρενέργειες σε σχέση με τον προηγούμενο εμβολιασμό μου το Γενάρη, γιατί κάποιοι καλοθελητές έχουν κάνει εξαιρετική δουλίτσα στο να δημιουργούν εντυπώσεις και να καλλιεργούν φοβίες», επισημαίνει αιματολογικός ασθενής-υγειονομικός που έκανε την τρίτη δόση εμβολίου κατά του κορωνοϊού.

Διαβάστε το στο to10.gr

Πάτρα - Κορωνοϊός: Αιματολογικός ασθενής και υγειονομικός έκανε την τρίτη δόση - Τι λέει για τον φόβο των παρενεργειών

«Αυτή τη φορά, πέρασαν περισσότερες αρνητικές σκέψεις από το μυαλό μου για πιθανές σοβαρές παρενέργειες σε σχέση με τον προηγούμενο εμβολιασμό μου το Γενάρη, γιατί κάποιοι καλοθελητές έχουν κάνει εξαιρετική δουλίτσα στο να δημιουργούν εντυπώσεις και να καλλιεργούν φοβίες», επισημαίνει

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Γιατί το «παιχνίδι» δεν γυρίζει στην Ουκρανία – Βρετανοί ειδικοί εξηγούν

Λαμία – ΠΑΟΚ 1-1: Ο Δικέφαλος γλίτωσε την ήττα με γκολ του Σβαμπ στο 100΄ (vids)

Hashtag: Πώς «γεννήθηκε» το σύμβολο που απογειώνει τις δημοσιεύσεις μας 

ΠΑΣΟΚ για Φλέσσα: Ακούσαμε μια ακόμη εκδοχή συγκάλυψης της τραγωδίας των Τεμπών εκ μέρους της ΝΔ

Η βαθμολογία των πλέι οφ της Superleague μετά την ισοπαλία του ΠΑΟΚ με τη Λαμία (pic)

Στα δικαστήρια ο πρώην βουλευτής των Σπαρτιατών, Κωνσταντίνος Φλώρος, μετά τη γροθιά