Νοσοκομειακός κατήγγειλε παρενέργειες από το εμβόλιο: «Εσάς άκουγε η αδερφή μου και υποφέρει»- «Αφηνίασαν» οι δημοσιογράφοι, ΒΙΝΤΕΟ

19:24 - 18/09/2021

Έπρεπε να γίνουν χιλιάδες αναστολές για να ανοίξουν ορισμένα στόματα μέσα στα νοσοκομεία;;; Το άρθρο Νοσοκομειακός κατήγγειλε παρενέργειες από το εμβόλιο: «Εσάς άκουγε η αδερφή μου και υποφέρει»- «Αφηνίασαν» οι δημοσιογράφοι, ΒΙΝΤΕΟ εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε Περισσότερα στο el.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νοσοκομειακός κατήγγειλε παρενέργειες από το εμβόλιο: «Εσάς άκουγε η αδερφή μου και υποφέρει»- «Αφηνίασαν» οι δημοσιογράφοι, ΒΙΝΤΕΟ

Έπρεπε να γίνουν χιλιάδες αναστολές για να ανοίξουν ορισμένα στόματα μέσα στα νοσοκομεία;;; Στο Mega [...] The post Νοσοκομειακός κατήγγειλε παρενέργειες από το εμβόλιο: «Εσάς άκουγε η αδερφή μου και υποφέρει»- «Αφηνίασαν» οι δημοσιογράφοι, ΒΙΝΤΕΟ appeared first on Triklopodia.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ el.gr

Θεσσαλονίκη: Διαμαρτυρία οδηγών και ιδιοκτητών φορτηγών για τις καθυστερήσεις στο λιμάνι

 Η Χαμάς έδωσε στη δημοσιότητα βίντεο όπου εμφανίζεται ο Ισραηλινοαμερικανός όμηρος Γκόλντμπεργκ-Πόλιν

Χάρτες Google: Οι νέες λειτουργίες που έρχονται – Τί αλλάζει

«Μουσουλμάνοι μέσα, χριστιανοί έξω»! Ο εφιάλτης ολοζώντανος στην Γερμανία, vid

ΗΠΑ: Για δεύτερη φορά μεταμοσχεύθηκε νεφρό γενετικά τροποποιημένου χοίρου σε 54χρονη ασθενή

Όλα τα βλέμματα στη Θεσσαλονίκη: Τεχνητή νοημοσύνη και προσωπικότητες διεθνούς εμβέλειας στη φετινή Beyond