«Θέλω να σου κρατάω το χέρι» – Τάσος Ιορδανίδης και Θάλεια Ματίκα μαζί στο Θέατρο Άλφα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Θέλω να σου κρατάω το χέρι»: Τάσος Ιορδανίδης - Θάλεια Ματίκα ζευγάρι και στο θεατρικό σανίδι

Θα ανεβάσουν στο  θέατρο Άλφα - Ληναίος-Φωτίου ένα έργο για την ουσία των ανθρώπινων σχέσεων εμπνευσμένο από την δική τους κοινή ζωή

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

"Θέλω να σου κρατάω το χέρι": Ιορδανίδης - Ματίκα μαζί και στο θεατρικό σανίδι σε μία μοναδική παράσταση

Το έργο του Τάσου Ιορδανίδη "Θέλω να σου κρατάω το χέρι (I want to hold your hand)" παρουσιάζεται από τις 22 Οκτωβρίου, στο θέατρο Άλφα - Ληναίος-Φωτίου.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

“Θέλω να σου κρατάω το χέρι (I want to hold your hand)” του Τάσου Ιορδανίδη στο θέατρο Άλφα

Στις 17 Οκτωβρίου 1963, οι Beatles ηχογραφούσαν για πρώτη φορά σε FourTrack το τραγούδι τους I Want to Hold Your Hand (Θέλω να σου κρατάω το χέρι). Το νούμερο ένα χιτ του 1964 στη Βρετανία έδωσε το 2021 την έμπνευση για τη συγγραφή ενός σύγχρονου θεατρικού έργου που θα εγκαινιάσει τη νέα καλλιτεχνική εποχή ενός […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θέλω να σου κρατάω το χέρι: με τον Τάσο Ιορδανίδη και την Θάλεια Ματίκα

Δημοσιεύθηκε: 5 Οκτωβρίου 2021 21:05 Στις 17 Οκτωβρίου 1963, οι Beatles ηχογραφούσαν για πρώτη φορά σε FourTrack το τραγούδι τους I Want to Hold Your Hand (Θέλω να σου... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Θέλω να σου κρατάω το χέρι: με τον Τάσο Ιορδανίδη και την Θάλεια Ματίκα

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Γιατί οι θαυμαστές της Τέιλορ Σουίφτ πιστεύουν ότι κάνει «diss» στην Κιμ Καρντάσιαν

Το νέο trend του διαδικτύου ζέχνει σεξισμό: Βιντεοσκοπούν κρυφά τα ντυσίματα των γυναικών που πάνε για ποτό

Συναγερμός στα Γιάννενα: Εξαφανίστηκε 17χρονος από δομή φιλοξενίας

Η επιστροφή στο Ρέντη και οι (πολλές) αλλαγές του «Μέντι»

Κακοκαιρία: Πού θα χτυπήσει τις επόμενες ώρες – Ανησυχία για την ήδη επιβαρυμένη Θεσσαλία

Μέση Ανατολή: «Δώρο» για τα γενέθλια του Χαμενεΐ η επίθεση του Ισραήλ στο Ιράν – Η ανάλυση του BBC