Μελέτης Ηλίας: «Παραλίγο να γίνω φονιάς.... περάσαμε τη νύχτα στο νοσοκομείο» (vid)

10:54 - 16/10/2019

Ο Ηλίας Μελέτης, ο ηθοποιός που γνωρίσαμε καλύτερα μέσα από τη συμμετοχή στο σίριαλ «Το σόι σου» μίλησε για ένα πρόσφατο περιστατικό, με αίσιο ευτυχώς τέλος, με την συμπρωταγωνίστρια του, Σύλβια Δελικούρα κατά τη διάρκεια πρόβας στο θέατρο Γκλόρια. The post Μελέτης Ηλίας: «Παραλίγο να γίνω φονιάς.... περάσαμε τη νύχτα στο νοσοκομείο» (vid) appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Μελέτης Ηλίας: Περάσαμε τη νύχτα στο νοσοκομείο (video)

Ο Μελέτης Ηλίας προκάλεσε άθελά του ένα ατύχημα και αγχώθηκε καθώς προκάλεσε τραυματισμό σε συνάδελφό του. Τι συνέβη; Ο ηθοποιός μίλησε στους δημοσιογράφους για την άτυχη αυτή στιγμή που είχε. «Παραλίγο να γίνω φονιάς. Στη γενική μας δοκιμή, προσπαθώντας η Σύλβια Δεληκούρα που μόλις ήρθε να κουμπώσει μια φούστα δεν είχε διαπιστώσει πως βρίσκεται πίσω […] Πηγή: Συγκλονίζει ο Μελέτης Ηλίας: Περάσαμε τη νύχτα στο νοσοκομείο (video) - altsantiri

Διαβάστε το στο altsantiri.gr

Γνωστός ηθοποιός: Παραλίγο να γίνω φονιάς, περάσαμε τη νύχτα στο νοσοκομείο

Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στην κάμερα του Happy Day στον Alpha και αποκάλυψε  ένα πρόσφατο περιστατικό, με αίσιο ευτυχώς τέλος, με την συμπρωταγωνίστρια του, Σύλβια Δελικούρα κατά τη διάρκεια πρόβας στο θέατρο Γκλόρια. «Παραλίγο να γίνω φονιάς. Στη γενική μας δοκιμή, προσπαθώντας η Σύλβια Δελικούρα που

Διαβάστε το στο madata.gr

Μελέτης Ηλίας: "Παραλίγο να γίνω φονιάς" (video)

"Έφαγε η κοπέλα την πόρτα στο κεφάλι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης