Λοβέρδος: Η υποψηφιότητά μου θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ

14:14 - 21/10/2021

Όπως είπε μιλώντας στον Alpha 989, «σε ότι,τι αφορά τη χώρα και τη διακυβέρνηση της σπεύδω να σας πω με βεβαιότητα ότι η δική μου υποψηφιότητα θα καταστρέψει κάθε σενάριο που εξυφαίνεται για μία δήθεν συγκυβέρνηση ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ και ίσως και Βαρουφάκη. Αυτό το σενάριο, που εγώ το βλέπω πια μπροστά μου, δεν θα περάσει […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λοβέρδος: Η υποψηφιότητά μου καταστρέφει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ - ΣΥΡΙΖΑ

«Αυτό το σενάριο, που εγώ το βλέπω πια μπροστά μου, δεν θα περάσει όσο είμαι εγώ εκεί»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Λοβέρδος: Κατηγορηματικό «όχι» στα σενάρια διακυβέρνησης ΚΙΝΑΛ – ΣΥΡΙΖΑ

Τέλος σε κάθε σενάριο περί κυβερνητικής συνεργασίας ΚΙΝΑΛ με ΣΥΡΙΖΑ έβαλε ο Ανδρέας Λοβέρδος, μία ημέρα μετά την υποβολή υποψηφιότητας για την προεδρία του κόμματος από τον Γιώργο Παπανδρέου. Συγκεκριμένα, σε ανάρτησή του στο Twitter, από την Κρήτη όπου βρίσκεται, ο κ. Λοβέρδος εκφράζει κατηγορηματικά τη διαφωνία του για ένα τέτοιο ενδεχόμενο, σημειώνοντας χαρακτηριστικά: «Η δική μου υποψηφιότητα θα καταστρέψει κάθε σενάριο που μπροστά μου λανσάρεται ως δήθεν προοδευτική διακυβέρνηση ΚΙΝΑΛ-ΣΥΡΙΖΑ ίσως και Βαρουφάκη».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Λοβέρδος: Θα καταστρέψω κάθε σενάριο συγκυβέρνησης του ΚΙΝΑΛ με ΣΥΡΙΖΑ και Βαρουφάκη – HXHTIKO

Ως υποψηφιότητα που θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης με του ΚΙΝΑΛ με τον ΣΥΡΙΖΑ χαρακτήρισε την υποψηφιότητά του ο Αντρέας Λοβέρδος. Το άρθρο Λοβέρδος: Θα καταστρέψω κάθε σενάριο συγκυβέρνησης του ΚΙΝΑΛ με ΣΥΡΙΖΑ και Βαρουφάκη – HXHTIKO εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Λοβέρδος: Θα καταστρέψω κάθε σενάριο συγκυβέρνησης του ΚΙΝΑΛ με το ΣΥΡΙΖΑ

Ως υποψηφιότητα που θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης με του ΚΙΝΑΛ με τον ΣΥΡΙΖΑ χαρακτήρισε την υποψηφιότητά του ο Αντρέας Λοβέρδος. Μάλιστα ο υποψήφιος πρόεδρος του ΚΙΝΑΛ τόνισε ότι αυτό το σενάριο «δεν θα περάσει όσο είμαι εγώ εκεί» προσθέτοντας πως αν εκλεγεί πρόεδρος του κόμματος τότε «δεν θα γίνεται συζήτηση γι’ αυτό». «Σε ότι,τι […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Λοβέρδος: «Η υποψηφιότητά μου καταστρέφει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ - ΣΥΡΙΖΑ»

Αποκλείει κάθε ενδεχόμενο συνεργασίας του ΚΙΝΑΛ με τον ΣΥΡΙΖΑ ο Ανδρέας Λοβέρδος, σε περίπτωση που εκλεγεί πρόεδρος του Κινήματος Αλλαγής.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Ανδρέας Λοβέρδος: Η υποψηφιότητά μου θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ – ΣΥΡΙΖΑ

Σκληραίνει τη στάση του και την κριτική του ο Ανδρέας Λοβέρδος, μετά την ανακοίνωση υποψηφιότητας από τον Γιώργο Παπανδρέου.

Διαβάστε το στο mononews.gr

Λοβέρδος: Η υποψηφιότητά μου θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ

Lamianow.gr Λοβέρδος: Η υποψηφιότητά μου θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ «Αυτό το σενάριο, που εγώ το βλέπω πια μπροστά μου, δεν θα περάσει όσο είμαι εγώ εκεί και αν είμαι πρόεδρος», λέει ο υποψήφιος πρόεδρος του Κινήματος Αλλαγής Την θέση του για την επόμενη ημέρα μετά τις Εθνικές εκλογές, ξεκαθαρίζει μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό ο υποψήφιος για την ηγεσία του Κινήματος Αλλαγής, Ανδρέας Λοβέρδος. Όπως είπε μιλώντας […] Λοβέρδος: Η υποψηφιότητά μου θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Λοβέρδος: «Η υποψηφιότητά μου καταστρέφει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ – ΣΥΡΙΖΑ»

Αποκλείει κάθε ενδεχόμενο συνεργασίας του ΚΙΝΑΛ με τον ΣΥΡΙΖΑ ο Ανδρέας Λοβέρδος, σε περίπτωση που εκλεγεί πρόεδρος του Κινήματος Αλλαγής. «Σε ότι,τι αφορά τη χώρα και τη διακυβέρνηση της σπεύδω να σας πω με βεβαιότητα ότι η δική μου υποψηφιότητα θα καταστρέψει κάθε σενάριο που εξυφαίνεται για μία δήθεν συγκυβέρνηση ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ και ίσως και […]

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr

Λοβέρδος: «Θα καταστρέψω κάθε σενάριο συγκυβέρνησης με ΣΥΡΙΖΑ και Βαρουφάκη» (vid)

«Αυτό το σενάριο δε θα περάσει όσο είμαι εγώ εκεί» είπε ο Ανδρέας Λοβέρδος Σαφέστατο μήνυμα προς τον ΣΥΡΙΖΑ -ΠΣ έστειλε ο Ανδρέας Λοβέρδος σχετικά με το αν θα υπάρξει…

Διαβάστε το στο politik.gr

Λοβέρδος: Η υποψηφιότητά μου θα καταστρέψει κάθε σενάριο συγκυβέρνησης ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ

«Αυτό το σενάριο, που εγώ το βλέπω πια μπροστά μου, δεν θα περάσει όσο είμαι εγώ εκεί και αν είμαι πρόεδρος», λέει ο υποψήφιος πρόεδρος του Κινήματος Αλλαγής Την θέση του για την επόμενη ημέρα μετά τις Εθνικές εκλογές, ξεκαθαρίζει μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό ο υποψήφιος για την ηγεσία του Κινήματος Αλλαγής, Ανδρέας Λοβέρδος. Όπως ...

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Λοβέρδος: Η δική μου υποψηφιότητα θα καταστρέψει κάθε σενάριο κυβερνητικής συνεργασίας ΚΙΝΑΛ-ΣΥΡΙΖΑ και Βαρουφάκη

Εκφράζει κατηγορηματικά τη διαφωνία του για το ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας του ΚΙΝΑΛ με τον ΣΥΡΙΖΑ.

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»