Λοβέρδος για κάθοδο Παπανδρέου: «Εξυφαίνεται κοινό μέτωπο ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ ίσως και Βαρουφάκη»

15:12 - 21/10/2021

Με ανάρτησή του από την Κρήτη είχε επαναλάβει αυτή τη θέση: «Η δική μου υποψηφιότητα θα καταστρέψει κάθε σενάριο που μπροστά μου λανσάρεται ως δήθεν προοδευτική διακυβέρνηση ΚΙΝΑΛ-ΣΥΡΙΖΑ ίσως και Βαρουφάκη», δήλωσε ο κ. Λοβέρδος.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λοβέρδος για Παπανδρέου: Σενάριο ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ, Βαρουφάκη τα περί «προοδευτικής» κυβέρνησης

Το δίλημμα των εκλογών της 5ης Δεκεμβρίου απέναντι στον πρώην Πρωθυπουργό έσπευσε να περιγράψει ο βουλευτής του ΚΙΝΑΛ: «Εξυφαίνεται –και έχω πια ενδείξεις– μια απόπειρα να φτιαχτεί ένα μέτωπο ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ και ίσως και Βαρουφάκη. Αυτά έχουν έναν τίτλο: Οποιον ακούτε να λέει για “προοδευτική κυβέρνηση”»... The post Λοβέρδος για Παπανδρέου: Σενάριο ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ, Βαρουφάκη τα περί «προοδευτικής» κυβέρνησης appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Νίκος Παππάς: «Θέλω να παλέψω για μια Ελλάδα, μία Ευρώπη της αλληλεγγύης ρε γ@@@το»

Times: Πώς η Ελλάδα στάθηκε ξανά στα πόδια της μετά από δέκα χρόνια κρίσης

Μονοήμερη στο Ναύπλιο: 6 προτάσεις για μία σούπερ εκδρομή

Ανδρέας Λοβέρδος: Το σύστημα αξιολόγησης της ΝΔ αποτυγχάνει ακόμη μία φορά και στην τοποθέτηση των Διοικητών Νοσοκομείων

Γιώργος Λιάγκας-Ναταλία Ανδρικοπούλου: Απίθανη εμπλοκή στον αέρα – «Άμα με αφήσεις κάποτε να μιλήσω»

Ελένη Τσολάκη: Η απίστευτη αποκάλυψη για την Ελένη Μενεγάκη – «Μας ζητούσαν τη σακούλα! Το διανοείστε;»