Ο Γιώργος Χρανιώτης αποκάλυψε ότι πριν χρόνια έφτασε κοντά στην αυτοκτονία

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χρανιώτης: «Έχω φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία» (video)

Γιώργος Χρανιώτης: Η συγκλονιστική εξομολόγηση του ηθοποιού που σοκάρειΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Χρανιώτης: «Έχω φτάσει πολύ κοντά σε απόπειρα αυτοκτονίας»

  Ο Γιώργος Χρανιώτης έδωσε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Απλές Κουβέντες», όπου εξομολογήθηκε για πρώτη φορά πώς είχε φτάσει πολύ...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοκάρει ο Γιώργος Χρανιώτης: «Έχω φτάσει πολύ κοντά σε απόπειρα αυτοκτονίας»

Στην εκπομπή Απλές Κουβέντες φιλοξενήθηκε ο Γιώργος Χρανιώτης κι έκανε μια εξομολόγηση που σίγουρα προκαλεί εντύπωση. «Σίγουρα δεν θα έκανα […] The post Σοκάρει ο Γιώργος Χρανιώτης: «Έχω φτάσει πολύ κοντά σε απόπειρα αυτοκτονίας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Χρανιώτης – Αποκάλυψη σοκ: «Είχα φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία»

Για τις πιο σκοτεινές πτυχές της ζωής του, μίλησε μεταξύ άλλων, ο Γιώργος Χρανιώτης στην εκπομπή, To άρθρο Γιώργος Χρανιώτης – Αποκάλυψη σοκ: «Είχα φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Χρανιώτης: Σοκάρει με την εξομολόγησή του ότι έφτασε πολύ κοντά στην αυτοκτονία

Εξομολόγηση ψυχής έκανε ο γνωστός ηθοποιός Γιώργος Χρανιώτης στη συνέντευξή του στην εκπομπή «Απλές Κουβέντες»

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Σοκάρει ο Γιώργος Χρανιώτης: Έχω φτάσει πολύ κοντά σε απόπειρα αυτοκτονίας

«Δεν ήμουν έτοιμος να πεθάνω, αλλά μια φορά βρέθηκα πάρα πολύ κοντά»

Διαβάστε το στο news.gr

Γιώργος Χρανιώτης – Αποκάλυψη σοκ: «Είχα φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία»

Για τις πιο σκοτεινές πτυχές της ζωής του, μίλησε μεταξύ άλλων, ο Γιώργος Χρανιώτης στην εκπομπή, «Απλές Κουβέντες», η οποία θα προβληθεί απόψε στις 12 τα μεσάνυχτα στο Open. Ένα μικρό απόσπασμα της συνέντευξης παρουσίασε το «Ποιος Είναι Πρωινιάτικα», με τον Γιώργο Χρανιώτη να περιγράφει στη στιγμή που σκέφτηκε να βάλει τέλος στη ζωή της. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Χρανιώτης: Είχα φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία

https://www.spoilers.gr/giorgos-chraniotis-eicha-ftasei-poly-konta-stin-aytoktonia/ Γιώργος Χρανιώτης: «Είχα φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία» Για τις πιο σκοτεινές πτυχές της ζωής του, μίλησε μεταξύ άλλων, ο Γιώργος Χρανιώτης στην εκπομπή,... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Γιώργος Χρανιώτης: Είχα φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία

Διαβάστε το στο spoilers

Γιώργος Χρανιώτης: Έφτασε ένα βήμα πριν την αυτοκτονία

Στην σοκαριστική αποκάλυψη πως έφτασε ένα βήμα πριν την αυτοκτονία προχώρησε ο Γιώργος Χρανιώτης. Κώστας Παπαδόπουλος για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Χρανιώτης: «Είχα φτάσει πολύ κοντά στην αυτοκτονία»

Aποκάλυψη σοκ από τον ηθοποιό

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Διαβάστε στην Απογευματινή: Ο Κασσελάκης ανακάλυψε την... πυρίτιδα - Καλά νέα από το υπουργείο Εργασίας, ανεβαίνουν τα ποσά για το εφάπαξ, μπουνιές και χυδαιότητες στη Βουλή, off οι Σπαρτιάτες από τις ευρωεκλογές

Ξυλοδαρμός στην Βουλή: Με 10 χρόνια φυλακή κινδυνεύει ο ανεξάρτητος βουλευτής Κ. Φλώρος - Στη ΓΑΔΑ πέρασε το βράδυ, σήμερα η απολογία του

Επιχείρηση “Βορράς” από τον Κυριάκο Μητσοτάκη ενόψει ευρωεκλογών - Στο Μαξίμου σήμερα οι βουλευτές της ΝΔ σε Θεσσαλία, Κεντρική και Δυτική Μακεδονία

Premier League: Νίκη εξάδας για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ήττα... πισωγύρισμα για την Νιουκάστλ

Έβερτον - Λίβερπουλ 2-0: Ονείρωξη για τα "ζαχαρωτά", στερούν το πρωτάθλημα από τη συντοπίτισσα

Αλέξης Κούγιας: Συγκίνησε την Έλενα Παπαβασιλείου - "Με έσωσε συγγενής σας"