Ρένια Λουιζίδου: «Toν Πέτρο Φιλιππίδη τον ξέρω από παιδί, είναι νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός αλλά στο σεξουαλικό κομμάτι… » (vid)

08:42 - 16/11/2021

«Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός δε θα αφαιρούσα καμία από αυτές τις τρεις λέξεις μετά τις καταγγελίες. Δε θέλω να είμαι άδικη, είναι υπερταλαντούχος, είναι πολύ συναισθηματικός στην καλή του στιγμή αλλά δεν μπαίνει ίσον στην εξίσωση. Ένας άνθρωπος που είναι σε θέση να κάνει κάτι πολύ σκληρό δε σημαίνει ότι κάποιες […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένια Λουιζίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης

Για τον Πέτρο Φιλιππίδη, που θα καθίσει στο εδώλιο κατηγορούμενος για έναν βιασμό και δύο απόπειρες βιασμού, μίλησε η Ρένια Λουιζίδου, λέγοντας ότι «ήταν νευρικός, πιεστικός και αυταρχικός» Καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός και ο Άλλος», -απόσπασμα από τη συνέντευξή της προβλήθηκε στο Happy Day- η ηθοποιός λέει ότι «ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός». Σε ερώτηση για το αν πριν από τις καταγγελίες, θα είχε να του «προσάψει» και κάποιο θετικό χαρακτηριστικό, η Ρένια Λουιζίδου λέει: «δε θέλω να είμαι άδικη, είναι υπερταλαντούχος, είναι πολύ συναισθηματικός στην καλή του στιγμή αλλά δεν μπαίνει ίσον στην εξίσωση. Ένας άνθρωπος που είναι σε θέση να κάνει κάτι πολύ σκληρό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ρένια Λουιζίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης (vid)

«Στο σεξουαλικό κομμάτι, αυτά είναι πράγματα που γίνονται πίσω από κλειστές πόρτες» Για τον Πέτρο Φιλιππίδη, που θα καθίσει στο εδώλιο κατηγορούμενος για έναν βιασμό και δύο απόπειρες βιασμού, μίλησε η…

Διαβάστε το στο politik.gr

Λουιζίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης»

Τι λέει για τη συνεργασία τους;

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Μαθητικό Συνέδριο για τον Ρίτσο στην Πόλη με σημαντική συμμετοχή από εκπροσώπους των γραμμάτων και τεχνών

Κακουργηματική δίωξη σε 43χρονο για ενδοοικογενειακή βία

Νίκος Παππάς: «Θέλω να παλέψω για μια Ελλάδα, μία Ευρώπη της αλληλεγγύης ρε γ@@@το»

Times: Πώς η Ελλάδα στάθηκε ξανά στα πόδια της μετά από δέκα χρόνια κρίσης

Μονοήμερη στο Ναύπλιο: 6 προτάσεις για μία σούπερ εκδρομή

Ανδρέας Λοβέρδος: Το σύστημα αξιολόγησης της ΝΔ αποτυγχάνει ακόμη μία φορά και στην τοποθέτηση των Διοικητών Νοσοκομείων