Χρήστος Συριώτης: «Είχα καρκίνο και ο Πέτρος Φιλιππίδης με ξεφτίλιζε»

00:22 - 28/11/2021

«Ξυπνάνε εφιαλτικές μνήμες από τη συγκεκριμένη συνεργασία. Τολμώ να πω πως δεν είναι ό,τι χειρότερο έχω ζήσει στο θέατρο, αλλά ό,τι χειρότερο έχω ζήσει στη ζωή μου». Με αυτά τα λόγια ο Χρήστος Συριώτης περιγράφει στην «Εspresso» την «εφιαλτική» συνεργασία που είχε με τον Πέτρο Φιλιππίδη το 2011 στην «Ειρήνη» του Αριστοφάνη, όταν έδινε γενναία […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Συριώτης για Πέτρο Φιλιππίδη: «Οι εξευτελισμοί ήταν συνεχείς»

Χείμαρρος ο Χρήστος Συριώτης. Για όσα δήλωσε σε συνέντευξή του σε εφημερίδα για τον Πέτρο Φιλιππίδη μίλησε ο Χρήστος Συριώτης στο Χαμογέλα και Πάλι και στον Ιορδάνη Παπακυριακού. «Βίωσα κάτι, το οποίο για εμένα ήταν απάνθρωπο. Ήμουν σε μία πολύ δύσκολη περίοδο της ζωής μου με την υγεία μου, είχα καρκίνο και πίστευα πως μετά ... Περισσότερα To άρθρο Χρήστος Συριώτης για Πέτρο Φιλιππίδη: «Οι εξευτελισμοί ήταν συνεχείς» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χρήστος Συριώτης – «Βίωσα κάτι απάνθρωπο με τον Φιλιππίδη, μας εξευτέλιζε συστηματικά»

Ο Χρήστος Συριώτης σε νέες δηλώσεις που θα συζητηθούν

Διαβάστε το στο in.gr

Χρήστος Συριώτης: «Ξεσπά» ξανά για Πέτρο Φιλιππίδη – «Πηγαίναμε για πρόβα και δεν θέλαμε να φτάσουμε…»

«Ο τίτλος της εφημερίδας δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα των όσων είπα. Είπα ότι ήταν ένα περιβάλλον ζοφερό, ότι ήταν εξευτελιστικό για τη δουλειά μας, για την προσωπικότητά μας και γι’ αυτό που αγαπάμε. Δεν είπα ότι ο Πέτρος Φιλιππίδης με εξευτέλιζε, επειδή είχα καρκίνο. Όχι! Ο τίτλος είναι παραπλανητικός. Βίωσα κάτι, το οποίο για εμένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Κλείνει το κέντρο της Αθήνας τη Μ. Τετάρτη λόγω Πρωτομαγιάς – Πορεία παρότι μεταφέρεται η αργία

Το μήνυμα που εμφανίζεται στα κινητά χιλιάδων οδηγών – Γιατί δεν πρέπει να το πατήσεις

Ποιοι θα παίρνουν εκκαθαριστικό χωρίς να κάνουν φορολογική δήλωση

Απίθανο περιστατικό: Αλιγάτορας «σταμάτησε» πτήσεις!

Αφηνιασμένα άλογα του Βασιλικού Ιππικού προκάλεσα πανικό! (βίντεο)

ΙΣΑ: Ζητά την άμεση θεσμοθέτηση της δυνατότητα ιδιωτών γιατρών να ασκούν έργο στο ΕΣΥ