Δυτική Ελλάδα: Χειμωνιάτικο το σκηνικό του καιρού - Βροχές και κρύο από την Πέμπτη

18:44 - 08/12/2021

Χαλάει και πάλι ο καιρός

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χειμωνιάτικο το σκηνικό του καιρού για την αυριανή ημέρα

Χειμωνιάτικο θα είναι το σκηνικό του καιρού για την αυριανή ημέρα, καθώς προβλέπονται βροχές και καταιγίδες, ενώ στα ορεινά προβλέπονται χιονοπτώσεις. Αναλυτικά το meteo.gr αναφέρει: Τοπικές νεφώσεις οι οποίες στα…

Διαβάστε το στο politik.gr

Δυτική Ελλάδα: Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού με ισχυρές βροχές και καταιγίδες

Σύμφωνα με το Έκτακτο Δελτίο Επιδείνωσης Καιρού (26/2021) , που εκδόθηκε σήμερα Πέμπτη (9/12) επιδείνωση θα παρουσιάσει ο καιρός από σήμερα το βράδυ της Πέμπτης (09-12-2021) και μέχρι τις πρωινές ώρες της Κυριακής (12-12-2021) με κύρια χαρακτηριστικά τις ισχυρές βροχές και καταιγίδες και τους πολύ ισχυρούς έως θυελλώδεις ανέμους. Πιο αναλυτικά θα επηρεαστούν με ισχυρές ...

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Χαλάει ξανά ο καιρός – Χειμωνιάτικο το σκηνικό με βροχές και χιόνια

Τα φαινόμενα θα ενισχυθούν από το πρωί στα δυτικά και αργότερα στα βόρεια, ενώ από το μεσημέρι στα δυτικά θα εκδηλωθούν και καταιγίδες

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Σε ισχύ το διευρυμένο ωράριο λειτουργίας στο Κάστρο της Ναυπάκτου

Μιχάλης Κεφαλογιάννης: "Μου έχει συμβεί να φορτιστώ σε εκπομπές στα όρια του να κρατήσω τα δάκρυα μου"

Αυτό είναι το «πράσινο» μυστικό που βελτιώνει θεαματικά την ψυχική μας υγεία

Κώστας Μπίγαλης: "Η τραπ είναι εφεύρεση διαφόρων influencers του χώρου για να δημιουργήσουν μια αγορά"

Μπέσυ Μάλφα: "Με εκνευρίζει όταν μου λένε ότι είμαι η γυναίκα του “Φατσέα”"

Χαλασμός στον αέρα – Δανάη Μπάρκα για Δημήτρη Παπανώτα: «Με ένα απλό γκουγκλάρισμα μπορείς να δεις ποιον επιλέγεις»