Ραφαήλ : Συγκεντρώθηκε 1,5 εκατ. ευρώ - Κύμα αλληλεγγύης από παντού

18:54 - 16/10/2019

Αποφασισμένος να συνεχίσει την προσπάθεια συγκέντρωσης των περίπου 3 εκατομμυρίων ευρώ, χρήματα που απαιτούνται για την μεταφορά και νοσηλεία του μικρού Παναγιώτη Ραφαήλ στις ΗΠΑ, είναι ο πατέρας του. «Το παιδί μου είναι αποφασισμένο, το παιδί μου με οδηγεί και είναι μαζί μου όλος ο κόσμος, όλη η Ελλάδα». Παράλληλα, ο ίδιος δηλώνει απογοητευμένος από την ανακοίνωση του υπουργού Υγείας, διαφωνώντας με τους ισχυρισμούς του Βασίλη Κικίλια ότι το ζήτημα είναι επιστημονικό και όχι ιατρικό. «Δεν υπάρχει κανένα ρίσκο, κανένα απολύτως ρίσκο. Το παιδάκι στην Κύπρο, πώς είναι δυνατόν το υπουργείο Υγείας να το έστειλε εκεί» διερωτάται και τονίζει πως οι […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης – Ραφαήλ: Συγκεντρώθηκε 1,5 εκατ. ευρώ – Κύμα αλληλεγγύης από παντού- Τι απαντά ο πατέρας στον Κικίλια

Αποφασισμένος να συνεχίσει την προσπάθεια συγκέντρωσης των περίπου 3 εκατομμυρίων ευρώ, χρήματα που απαιτούνται για την μεταφορά και νοσηλεία του μικρού Παναγιώτη Ραφαήλ στις ΗΠΑ, είναι ο πατέρας του. «Το παιδί μου είναι αποφασισμένο, το παιδί μου με οδηγεί και είναι μαζί μου όλος ο κόσμος, όλη η Ελλάδα». Παράλληλα, ο ίδιος δηλώνει απογοητευμένος από The post Παναγιώτης – Ραφαήλ: Συγκεντρώθηκε 1,5 εκατ. ευρώ – Κύμα αλληλεγγύης από παντού- Τι απαντά ο πατέρας στον Κικίλια appeared first on ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.

Διαβάστε το στο sinidisi.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους