Απάντηση Παπαδημητρίου σε Κούγια! (photo)

19:11 - 16/10/2019

Τα παιχνίδια της Μαύρης Θύελλας με την Λάρισα άρχισαν λοιπόν πολύ νωρίς, έξω βέβαια από το γήπεδο, σε επίπεδο ανακοινώσεων των διοικήσεων των δύο ομάδων. Θυμίζουμε πως όλα ξεκίνησαν με μια απλή δήλωση – πρόβλεψη του Χρήστου Παπαδημητρίου στο Sportstonoto.gr, περί του αντιπάλου της Καλαμάτας στο Κύπελλο Ελλάδας, ήθελε δηλαδή και περίμενε Λάρισα και αυτή […]

Διαβάστε Περισσότερα στο sportstonoto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Απάντηση του αντιπροέδρου της Καλαμάτας Παπαδημητρίου στον Κούγια

Ο αντιπρόεδρος της Καλαμάτας Χρήστος Παπαδημητρίου απάντησε στην ανακοίνωση που έβγαλε εναντίον του ο Αλέξης Κούγιας με αφορμή την επερχόμενη συνάντηση Λάρισας και Καλαμάτας για το κύπελλο Ελλάδας.Συγκεκριμένα τόνισε:«Δεν έχω κάνει ποτέ το λάθος στην ζωή μου να λογομαχώ με ανθρώπους που δεν σέβομαι την άποψη τους και τους ίδιους αλλά θα κάνω μια εξαίρεση για αυτό το φαινόμενο. Τον κοντούλη γυρολόγο του ελληνικού ποδοσφαίρου, που κάνει καριέρα με το ψευδώνυμο «Αλέκος», διασκεδαστής ηθοποιός πλέον όλης της Ελλάδας (αφού δεν τον παίρνει κανείς στα σοβαρά) συνεχίζει να προκαλεί προκειμένου να γίνει αρεστός στα παλιά και νέα αφεντικά του…Σε κάθε περίπτωση αυτό που του λέμε σαν Καλαμάτα αλλά και εγώ π

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportstonoto.gr

Η κυβέρνηση κέρδισε τη μομφή, αλλά έχασε δυο υπουργούς… (+videos)

Βαθμολογία Euroleague: Ο Ολυμπιακός «άγγιξε» την 4άδα και περιμένει τον Παναθηναϊκό (+videos)

Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Καράτε Παίδων – Κορασίδων ο Παμμεσσηνιακός Αθλητικός Σύλλογος Καράτε με 14 αθλητές/τριες

Νέα… ανακοίνωση κατά διαιτητή από τον Κισσαμικό! Γρήγορα στο “γιατρό”…

Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Αστεία χώρα, αστεία Ομοσπονδία…

Super League: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής των playoffs και playouts