Γιώργος Καράβας – GNTM: Ο τελικός κύλησε πάρα πολύ καλά, ήταν η πρώτη φορά που έκανα κάτι τέτοιο

19:24 - 28/12/2021

Όσα δήλωσε ο Γιώργος Καράβας. Στο Breakfast@star ήταν καλεσμένος ο Γιωργος Καράβας και μίλησε μεταξύ άλλων για την πολύ επιτυχημένη παρουσίαση του τελικού του GNTM από τον ίδιο. «Όλα κύλησαν τέλεια. Ο τελικός κύλησε πάρα πολύ καλά, ήταν η πρώτη φορά που έκανα κάτι τέτοιο. Μου άρεσε πάρα πολύ. Πάμε για τα επόμενα. Τα πράγματα ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Καράβας – GNTM: Ο τελικός κύλησε πάρα πολύ καλά, ήταν η πρώτη φορά που έκανα κάτι τέτοιο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καράβας: «Ο τελικός κύλησε πάρα πολύ καλά, ήταν η πρώτη φορά που έκανα κάτι τέτοιο»

Στο Breakfastastar ήταν καλεσμένος ο Γιωργος Καράβας και μίλησε μεταξύ άλλων για την πολύ επιτυχημένη παρουσίαση του τελικού του GNTM από τον ίδιο. «Όλα κύλησαν τέλεια. Ο τελικός κύλησε πάρα πολύ καλά, ήταν η πρώτη φορά που έκανα κάτι τέτοιο. Μου άρεσε πάρα πολύ. Πάμε για τα επόμενα. Τα πράγματα έχουν πάρει τον δρόμο τους. Κάτι θα υπάρχει… Ήταν κάτι το οποίο κυριολεκτικά δεν περίμενα, ενθουσιάστηκα, μου άρεσε πάρα πολύ και θεωρώ ότι πήγε και πολύ καλά. Θα μου άρεσε να κάνω παρουσίαση και σε κάτι άλλο πέρα από τη μόδα», είπε ο Γιώργος Καράβας.

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ασφαλιστική ικανότητα: Χωρίς τέλη και προσαυξήσεις το ανώτατο πλαφόν οφειλής των 100 ευρώ

Εργκίν Αταμάν: Στην Τουρκία ο προπονητής του Παναθηναϊκού για την κηδεία του πατέρα του – Υψηλές προσωπικότητες στην τελετή

Ελλάκτωρ: Πρόταση εξαγοράς του 38,79% της Reds

Καιρός: Σφοδρές καταιγίδες και με διάρκεια σε 7 περιοχές από απόψε – Στο στόχαστρο η Θεσσαλία, η πρόβλεψη Γιαννόπουλου

Αυτές είναι οι ιατρικές ειδικότητες που επιτρέπεται να χορηγούν υαλουρονικό οξύ και botox

Κατά 19,7% αυξήθηκε ο τζίρος των επιχειρήσεων που παρέχουν καταλύματα τον Φεβρουάριο 2024