Από Δευτέρα τα πρόστιμα σε εκατομμύρια ιδιοκτήτες αυτοκινήτων - Ποιούς αφορά;

18:44 - 01/01/2022

Τον Ιανουάριο αναμένεται να τεθούν σε λειτουργία οι ψηφιακές εφαρμογές της ΑΑΔΕ που θα διαπιστώνουν ποιοι δεν έχουν πληρώσει Τέλη Κυκλοφορίας, ασφάλεια και δεν έχουν περάσει από ΚΤΕΟ.

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Από Δευτέρα τα πρόστιμα σε εκατομμύρια ιδιοκτήτες οχημάτων – Ποιους αφορά;

Σταδιακά αναμένεται να τεθούν σε λειτουργία οι ψηφιακές εφαρμογές της ΑΑΔΕ που θα διαπιστώνουν ποιοι δεν έχουν πληρώσει Τέλη Κυκλοφορίας, ασφάλεια και δεν έχουν περάσει από ΚΤΕΟ. Το 2022 φαίνεται δεν θα ξεκινήσει καλά για όσους δεν πληρώνουν Τέλη Κυκλοφορίας και ασφάλιστρα και βέβαια δεν περνούν τα οχήματά τους από ΚΤΕΟ. Ο λόγος εστιάζεται στο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Από Δευτέρα τα πρόστιμα σε εκατομμύρια ιδιοκτήτες οχημάτων – Ποιούς αφορά;

Σταδιακά αναμένεται να τεθούν σε λειτουργία οι ψηφιακές εφαρμογές της ΑΑΔΕ που θα διαπιστώνουν ποιοι δεν έχουν πληρώσει Τέλη Κυκλοφορίας, ασφάλεια και δεν έχουν περάσει από ΚΤΕΟ. Ενα μοναδικό αυτοκίνητο σε τιμή ΣΟΚ! Το 2022 φαίνεται δεν θα ξεκινήσει καλά για όσους δεν πληρώνουν Τέλη Κυκλοφορίας και ασφάλιστρα και βέβαια δεν περνούν τα οχήματά τους […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μίνα Παπαθεοδώρου-Βαλυράκη: Βράβευση για την πολιτιστική συνεργασία της με τις ΗΠΑ

Η αντίδραση Παπανώτα στην αποπομπή του: Μεγάλη νίκη της ΝΔ, τους είπα να παραιτηθώ και μου είπαν «όχι Δημήτρη μου!»

Βρετανία: Επέστρεψε στα δημόσια καθήκοντά του μετά από ένα μήνα ο Ουίλιαμ

Υποδεχόμαστε την Άνοιξη με ανεβασμένη διάθεση και αισιοδοξία !

Μπέσσυ Μάλφα: Δεν είμαι η γυναίκα κανενός, ούτε είναι άντρας μου κανένας

Τζιν Σμαρτ: Η ηθοποιός θα τιμηθεί με το Βραβείο Πρωτοπορίας