Γιώργος Ηλιόπουλος: «Χθες έπρεπε να πάω στο τηλεπαιχνίδι του Κουρή, αλλά εγώ πήγα αλλού»

17:30 - 18/01/2022

Ο Γιώργος Ηλιόπουλος κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4, το απόγευμα της Τρίτης, και στην προσπάθειά του να περιγράψει κάποια […] The post Γιώργος Ηλιόπουλος: «Χθες έπρεπε να πάω στο τηλεπαιχνίδι του Κουρή, αλλά εγώ πήγα αλλού» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Ηλιόπουλος: «Έπρεπε να πάω στο τηλεπαιχνίδι του Κουρή, αλλά εγώ ήρθα εδώ»

Καλεσμένος στην εκπομπή Στούντιο 4 βρέθηκε καλεσμένος ο Γιώργος Ηλιόπουλος το απόγευμα της Τρίτης 18/1. Ο To άρθρο Γιώργος Ηλιόπουλος: «Έπρεπε να πάω στο τηλεπαιχνίδι του Κουρή, αλλά εγώ ήρθα εδώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Ηλιόπουλος: «Χθες έπρεπε να πάω στο τηλεπαιχνίδι του Κουρή, αλλά εγώ πήγα αλλού»

Γιώργος Ηλιόπουλος: «Έπρεπε να πάμε στην εκπομπή του Νίκου Κουρή που κάνει το τηλεπαιχνίδι κι εγώ ήρθα εδώ, ενώ το στούντιο είναι στην Κατεχάκη».

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»