27χρονος: Ουδέποτε διέπραξα «βιασμό» σε βάρος της 24χρονης

19:44 - 20/01/2022

Ζητώ να αντιμετωπισθώ ισότιμα με την μηνύτρια, να μην προσβάλλεται η προσωπικότητα μου, να μη προβάλλεται καταχρηστικά και εντελώς ταξικά η οικονομική θέση και η κοινωνική κατάσταση της οικογένειας μου, δηλώνει.

Διαβάστε Περισσότερα στο euro2day.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Προσήχθη ο Μάνος Παπαδόπουλος για την υπόθεση βιασμού της 24χρονης

Δεν αποκλείεται η προσαγωγή να μετατραπεί σε σύλληψη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Στον ανακριτή ο ιερέας που κατηγορείται για βιασμό σε βάρος 12χρονης

Προθεσμία για να απολογηθεί την ερχόμενη Τρίτη έλαβε ιερέας, ο οποίος κατηγορείται για βιασμό και άλλες κακουργηματικες πράξεις σε βάρος ενός 12χρονου κοριτσιού.

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

27χρονος στον ΑΝΤ1: Ουδέποτε διέπραξα “βιασμό” σε βάρος της μηνύτριας (BINTEO)

Είκοσι μέρες μετά από τις καταγγελίες για βιασμό μετά το πάρτι της πρωτοχρονιάς και μια εβδομάδα μετά το σάλο που έχει προκληθεί για όσα έγιναν στη σουίτα ξενοδοχείου της Θεσσαλονίκης, ο 27χρονος που συνελήφθη από την αστυνομία σπάει τη σιωπή μέσω δήλωσης που απέστειλε στον ΑΝΤ1. «Επί πολλές μέρες τόσον εγώ ως πρόσωπο, αλλά και ολόκληρη η οικογένεια μου διασύρεται, “δικάζεται”, αλλά και “καταδικάζεται”, για μια υπόθεση που εκκρεμεί σε στάδιο προδικασίας ενώπιον της Ελληνικής Δικαιοσύνης. Σε ένα κράτος δικαίου, ο κάθε κατηγορούμενος [οποιοσδήποτε και αν είναι] τεκμαίρεται αθώος, μέχρι να αποδειχθεί πέρα από κάθε αμφιβολία η ενοχή του. Η μονόπλευρη υιοθέτηση […] The post 27χρονος στον ΑΝΤ1:

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ euro2day.gr

Συνελήφθη 15χρονος στον Ωρωπό, τραυμάτισε ανήλικο με μαχαίρι

Κικίλιας: Πάμε για πάρα πολύ δύσκολη αντιπυρική περίοδο

Από πνιγμό λόγω τροφής προήλθε ο θάνατος του βρέφους στην Κω

Τι έβγαλαν οι έλεγχοι των επιθεωρητών στη Μύκονο

Η Volvo Car Hellas αγκάλιασε την ηλεκτροκίνηση και τη βιωσιμότητα

Διακοπή νερού σε πέντε περιοχές της Αττικής