Βιασμός 24χρονης: Καταθέτει ξανά σήμερα η Γεωργία – Στον ανακριτή άλλα τρία άτομα

07:56 - 21/01/2022

Στο δικαστικό μέγαρο Θεσσαλονίκης στρέφονται σήμερα όλα τα βλέμματα

Διαβάστε Περισσότερα στο mononews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βιασμός 24χρονης: Καταθέτει η Γεωργία - Ευχαριστώ για την αγάπη σας, ελπίζω να βρω το δίκιο μου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βιασμός 24χρονης: Ολοκληρώθηκε η κατάθεση της Γεωργίας - Τι είπε στην ανακρίτρια

Παρουσία ψυχολόγου, κατέθεσε επί δύο ώρες η 24χρονη Γεωργία

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βιασμός 24χρονης: Καταθέτει από τις 13.00 ο μετρ που την προσκάλεσε στο πάρτι

Από τη μία το μεσημέρι βρίσκεται στην Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης, ο μετρ που προσκάλεσε στο πάρτι την 24χρονη κοπέλα, που κατήγγειλε ότι έπεσε θύμα βιασμού μέσα στο πεντάστερο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης. Ο μετρ θεωρείται άνθρωπος – κλειδί για την υπόθεση βιασμού της 24χρονης, αφού είναι εκείνος που την προσκάλεσε στο πάρτι που έγιναν όλα. ... Περισσότερα To άρθρο Βιασμός 24χρονης: Καταθέτει από τις 13.00 ο μετρ που την προσκάλεσε στο πάρτι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βιασμός 24χρονης: Καταθέτει ξανά η Γεωργία – «Ελπίζω να βρω το δίκιο μου» (video)

Οι δηλώσεις της Γεωργίας στιςκάμερες

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Βιασμός 24χρονης: Καταθέτει η Γεωργία Μπίκα - «Θέλω να βρω το δίκιο μου»

Η 24χρονη Γεωργία Μπίκα μετέβη στο τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου προκειμένου να καταθέσει για το τι συνέβη με τον δικηγόρο του 27χρονου. Στο Τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου μετέβη σήμερα η 24χρονη Γεωργία Μπίκα στο πλαίσιο της προκαταρκτικής έρευνας για την φραστική επίθεση που φέρεται να δέχτηκε από συνήγορο των φερόμενων δραστών. Η ίδια καθώς προχωρούσε προς την είσοδο του τμήματος, συνοδευόμενη από τον δικηγόρο της Θανάση Ζιώγα, δήλωσε στους δημοσιογράφους πως «ευχαριστώ όλο τον κόσμο για την αγάπη του. Η αγάπη που νιώθω και έχω λάβει είναι απίστευτη, με έχει συγκινήσει πάρα πολύ. Το μόνο που θέλω είναι να βρω το δίκιο μου». {https://www.youtube.com/watch?v=vlKwaC4Ynp0}

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Βιασμός 24χρονης: Κατέθετε από τις 13.00 ο μετρ που την προσκάλεσε στο πάρτι

Από τη μία το μεσημέρι μέχρι τις 18.00 το απόγευμα βρισκόταν στην Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης, ο μετρ που προσκάλεσε στο πάρτι την 24χρονη κοπέλα, που κατήγγειλε ότι έπεσε θύμα βιασμού μέσα στο πεντάστερο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης. Ο μετρ θεωρείται άνθρωπος – κλειδί για την υπόθεση βιασμού της 24χρονης, αφού είναι εκείνος που την προσκάλεσε […] The post Βιασμός 24χρονης: Κατέθετε από τις 13.00 ο μετρ που την προσκάλεσε στο πάρτι appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ mononews.gr

Ο Ζελένσκι επικοινώνησε με τον πρόεδρο της αμερικανικής Βουλής των Αντιπροσώπων για την βοήθεια στο Κίεβο

Αυξήθηκαν κατά 9,8% τα πλοία που επισκευάστηκαν στην Ελλάδα

Γαλλία: Παρουσία των δυνάμεων επιβολής του νόμου μπροστά από κάθε εκκλησία για το Πάσχα

Ένας Απόλλωνας στους Φιλίππους – Άγαλμα από αρχαία κρήνη

ΕΒΕΠ: Να απελευθερωθεί η άδεια παραγωγής ενέργειας στη βιομηχανία, χρησιμοποιώντας τις υπάρχουσες νόμιμες κι αδειοδοτημένες στέγες τους

Νίκος Δένδιας για Τέμπη: Να αφεθεί η Δικαιοσύνη να επιτελέσει απερίσπαστη το έργο της