Θεσσαλονίκη: «Με βίασε και μετά μου έδωσε ένα τριαντάφυλλο» – Καθηλώνει η μαρτυρία γυναίκας στην κάμερα

08:38 - 21/01/2022

Ο βιασμός στιγμάτισε τη ζωή της και στοιχειώνει τις σκέψεις της, μέχρι και σήμερα. Αποφασίζει να μιλήσει στην κάμερα και να περιγράψει την πιο εφιαλτική νύχτα που έζησε στη Θεσσαλονίκη… Μια κατάθεση ψυχής που καθηλώνει. Ένας βιασμός στη Θεσσαλονίκη που έμεινε όπως λέει η γυναίκα ατιμώρητος, επειδή ένας αστυνομικός την απέτρεψε από το να κινήσει ... Περισσότερα To άρθρο Θεσσαλονίκη: «Με βίασε και μετά μου έδωσε ένα τριαντάφυλλο» – Καθηλώνει η μαρτυρία γυναίκας στην κάμερα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεσσαλονίκη: “Με βίασε και μετά μου έδωσε ένα τριαντάφυλλο” – Καθηλώνει η μαρτυρία γυναίκας

Ο βιασμός στιγμάτισε τη ζωή της και στοιχειώνει τις σκέψεις της, μέχρι και σήμερα. Αποφασίζει να μιλήσει στην κάμερα και να περιγράψει την πιο εφιαλτική νύχτα που έζησε στη Θεσσαλονίκη. Μια κατάθεση ψυχής που καθηλώνει. Ένας βιασμός στη Θεσσαλονίκη που έμεινε όπως λέει η γυναίκα ατιμώρητος, επειδή ένας αστυνομικός την απέτρεψε από το να κινήσει […] The post Θεσσαλονίκη: “Με βίασε και μετά μου έδωσε ένα τριαντάφυλλο” – Καθηλώνει η μαρτυρία γυναίκας appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Θεσσαλονίκη: «Με βίασε και μετά μου έδωσε ένα τριαντάφυλλο» – Καθηλώνει η μαρτυρία γυναίκας στην κάμερα

Ο βιασμός στιγμάτισε τη ζωή της και στοιχειώνει τις σκέψεις της, μέχρι και σήμερα. Αποφασίζει να μιλήσει στην κάμερα και να περιγράψει την πιο εφιαλτική νύχτα που έζησε στη Θεσσαλονίκη… Μια κατάθεση ψυχής που καθηλώνει. Ένας βιασμός στη Θεσσαλονίκη που έμεινε όπως λέει η γυναίκα ατιμώρητος, επειδή ένας αστυνομικός την απέτρεψε από το να κινήσει τις διαδικασίες. Μια […] The post Θεσσαλονίκη: «Με βίασε και μετά μου έδωσε ένα τριαντάφυλλο» – Καθηλώνει η μαρτυρία γυναίκας στην κάμερα appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κολπική μαρμαρυγή: 5 πράγματα που ίσως δεν γνωρίζετε

Αντίδραση TikTok για το νομοσχέδιο που το απαγορεύει στις ΗΠΑ: Είναι αντισυνταγματικό, θα το αμφισβητήσουμε δικαστικά

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 1-0 LIVE: Προσπαθεί να πιέσει το «τριφύλλι»

CNL Capital: Αύξηση 62% των συνολικών εσόδων

Σοφία Αρβανίτη: Ο αδελφός μου περνούσε έναν Γολγοθά, ήξερε πως ήταν άρρωστος

Νέα Αριστερά: Αυτοί είναι οι 42 υποψήφιοι ευρωβουλευτές - «Μέσα» Νίκος Φίλης, Γιώργος Σταθάκης, Γαβριήλ Σακελλαρόπουλος