Γκιώνης: Είναι ένα τεράστιο κύκλωμα που υπάρχει χρόνια στη χώρα (VIDEO)

09:22 - 21/01/2022

Απειλές για τη ζωή του κατήγγειλε ότι δέχεται ο Ηλίας Γκιώνης. Ο ακτιβιστής, ο οποίος έκανε γνωστή στο πανελλήνιο την υπόθεση βιασμού της 24χρονης στην Θεσσαλονίκη, μιλώντας στην ΕΡΤ αποκάλυψε ότι πίσω από αυτή την υπόθεση κρύβεται είναι ένα κύκλωμα που δρα πολλά χρόνια και εμπλέκεται σε εμπορία ανθρώπων, τζόγο, ναρκωτικά, όπλα ακόμη και πορνογραφικά σάιτ με ανηλίκους. Ο ακτιβιστής που έχει την εμπιστοσύνη θυμάτων σεξουαλικής βίας, μέσω του προφίλ του στα social media, προβαίνει σε αποκαλύψεις και φέρνει στο φως της δημοσιότητας υποθέσεις που ήταν άγνωστες. “Είμαι ένας ερασιτέχνης και κάνω μια έρευνα. Δεν έχω κάποιο στοιχείο και ούτε έχω τις άκρες για να μπορέσω να διεξάγω μια έρευνα που θα βοη

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Γκιώνης: «Είναι ένα τεράστιο κύκλωμα που υπάρχει χρόνια - Δέχομαι απειλές για τη ζωή μου»

«Πίσω από αυτή την υπόθεση της Γεωργίας Μπίκα κρύβεται ένα κύκλωμα που δρα πολλά χρόνια και εμπλέκεται σε εμπορία ανθρώπων,…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ηλίας Γκιώνης: Δέχομαι απειλές – Είναι ένα τεράστιο κύκλωμα που υπάρχει χρόνια στη χώρα

Απειλές για τη ζωή του καταγγέλλει πως δέχεται ο ακτιβιστής Ηλίας Γκιώνης, ο οποίος έπαιξε νευραλγικό ρόλο στην δημοσιοποίηση της καταγγελίας της 24χρονης Γεωργίας για βιασμό στη Θεσσαλονίκη. Ο ακτιβιστής μιλώντας στην ΕΡΤ, είπε πως λαμβάνει μηνύματα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και το τηλεφωνό του με εκφράσεις όπως «τι νούμερο τσιμέντο φοράς στα πόδια» και απειλές ότι «αρχίζω να μοιάζω με τον Γιώργο Καραϊβάζ που τον δολοφόνησαν». Αναφορικά με το κύκλωμα είπε πως έχει στοιχεία από πηγές του ότι δρα πολλά χρόνια και εμπλέκεται σε εμπορία ανθρώπων, τζόγο, ναρκωτικά, όπλα ακόμη και πορνογραφικά σάιτ με ανηλίκους. «Αυτό το κύκλωμα υπάρχει πολλά χρόνια σε Ελλάδα και Κύπρο και σε άλλες χώρες κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)