Γκιώνης μετά τον βιασμό της 24χρονης – Δέχομαι απειλές για τη ζωή μου λόγω των αποκαλύψεων που έκανα

09:54 - 21/01/2022

Μιλώντας στην ΕΡΤ, αποκάλυψε ότι πίσω από αυτή την υπόθεση κρύβεται ένα κύκλωμα που δρα πολλά χρόνια και εμπλέκεται σε εμπορία ανθρώπων, τζόγο, ναρκωτικά, όπλα ακόμη και πορνογραφικά site με ανηλίκους

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Γκιώνης: Δέχομαι απειλές για τη ζωή μου λόγω των αποκαλύψεων που έκανα

Απειλές για τη ζωή του κατήγγειλε ότι δέχεται ο ακτιβιστής Ηλίας Γκιώνης, στη σκιά της υπόθεσης βιασμού της 24χρονης στην Θεσσαλονίκη.

Διαβάστε το στο real.gr

Γκιώνης: Δέχομαι απειλές για τη ζωή μου λόγω των αποκαλύψεων που έκανα

Μιλώντας στην ΕΡΤ, ο ακτιβιστής αποκάλυψε ότι πίσω από αυτή την υπόθεση κρύβεται ένα κύκλωμα που δρα πολλά χρόνια και εμπλέκεται σε εμπορία ανθρώπων, τζόγο, ναρκωτικά, όπλα ακόμη και πορνογραφικά site με ανηλίκους.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ηλίας Γκιώνης: Δέχομαι απειλές για τη ζωή μου μετά τις αποκαλύψεις που έκανα

Απειλές για τη ζωή του αποκάλυψε πως δέχεται ο ακτιβιστής Ηλίας Γκιώνης ο οποίος τον τελευταίο καιρό και με αφορμή  την υπόθεση βιασμού της Γεωργίας Μπίκα έχει προχωρήσει σε σειρά αποκαλύψεων.Ένα γαϊτανάκι αποκαλύψεων ξεδιπλώνεται με αφορμή την υπόθεση της Γεωργίας Μπίκα. Μιλώντας στην ΕΡΤ, ο Ηλίας Γκώνης, δήλωσε πως έχει στην κατοχή του αρκετά στοιχεία για κύκλωμα το οποίο δρα όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά και στην Κύπρο και λόγω των αποκαλύψεων που κάνει δέχεται απειλές για τη ζωή του.  Ο ακτιβιστής, ο οποίος φαίνεται να έχει την εμπιστοσύνη θυμάτων σεξουαλικής βίας, προβαίνει συχνά σε αποκαλύψεις μέσω του προφίλ του στα social media. “Είμαι ένας ερασιτέχνης και κάνω μια έρευνα. Δεν έχω

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Ρωσία: Ζητά από τον ιδιοκτήτη του Telegram να είναι πιο προσεκτικός μετά την πολύνεκρη επίθεση στη Μόσχα

Κεχαγιά: Ο ΣΥΡΙΖΑ είναι η σοβαρή πειστική πρόταση απέναντι στον Μητσοτάκη

Χαλάνδρι: Τέσσερις ληστές μπήκαν σε εστιατόριο και απείλησαν με μαχαίρι τον υπάλληλο

Ο δικηγόρος της Μαίρης Χρονοπούλου: «Υπάρχουν πολλά ερωτήματα και σκοτεινά σημεία στην υπόθεση»

Συνάντηση Αυγενάκη με κτηνοτρόφους της Αταλάντης για την ευλογιά στα αιγοπρόβατα

Βανδή – Μπισμπίκης: Για φαγητό με τον Μανώλη Κονταρό στον Πειραιά