Τραϊάνα Ανανία: «Δεν υπάρχει κανένας σεβασμός, δεν ξέρω σε τι χώρα ζούμε»

14:20 - 25/01/2022

Για την απίστευτη ταλαιπωρία που υπέστησαν οι κάτοικοι του λεκανοπεδίου της Αττικής, λόγω της ισχυρής χιονόπτωσης, μίλησε η Τραϊάνα Ανανία, […] The post Τραϊάνα Ανανία: «Δεν υπάρχει κανένας σεβασμός, δεν ξέρω σε τι χώρα ζούμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τραϊάνα Ανανία: «Δεν υπάρχει κανένας σεβασμός, η Ελλάδα εγκαταλείπει τους ανθρώπους της»

Η ηθοποιός πήρε θέση για την πρωτοφανή κατάσταση που βιώνουν οι κάτοικοι της Αττικής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τραϊάνα Ανανία: Δεν υπάρχει κανένας σεβασμός, η Ελλάδα εγκαταλείπει τους ανθρώπους της

Για την πρωτοφανή ταλαιπωρία που υπέστησαν οι κάτοικοι του λεκανοπεδίου της Αττικής, λόγω της ισχυρής χιονόπτωσης, τοποθετήθηκε η Τραϊάνα Ανανία, σε ανάρτησή της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. «Όπως και πέρσι που χιόνισε ..και για λίγο τα βλέπαμε όλα λίγο άσπρα και λίγο πιο αισιόδοξα. Είμαι ευγνώμων γι’ αυτό το συναίσθημα. Είναι σαν να μας έκανε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Τραϊάνα Ανανία: "Δεν υπάρχει κανένας σεβασμός"

"Δεν ξέρω σε τι χώρα ζούμε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»